ERJ:n alaiset esteratsastuskilpailut 5.10.2017
Kilpailupäivä 5.10.2017 / Viimeinen osallistumispäivä 28.9.2017
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 hevosta / luokka
Yksi hevonen max. 2 luokkaa / kisakutsu
Yksi hevonen 1 kerran / luokka
Ponit (säkä alle 149cm) saavat osallistua korkeintaan 130cm tasoiseen luokkaan
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "ERJ 21-30"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Ratsun mahdollinen VH-tunnus

Luokat
1. 100 cm 30/30
2. 100 cm 30/30
3. 110 cm 30/30
4. 110 cm 30/30

1. 100 cm
1. Lissu T. (VRL-12701) - Kahmon Varjovisertäjä
2. Sanchez (VRL-10533) - Merneith Fall VH17-012-0239
3. Kida (VRL-08368) - Kottarainen
4. Sanchez (VRL-10533) - Wanda RGE VH17-011-0167
5. Jannica (VRL-04799) - Lovely Rollo VH12-035-0254
6. Jannica (VRL-04799) - Lamourin Julia VH16-018-1194
7. Kida (VRL-08368) - Pähkinäsuklaa
8. Liia (VRL-11284) - Kaunon Suukotti VH17-018-1474
9. Pierre (VRL-10531) - Hemmo
10. Pierre (VRL-10531) - Hunajaharmooni VH17-018-0354
11. Desmi (VRL-14548) - Sudenhuuto HÄH
12. Jannica (VRL-04799) - Sweet Mandy VH04-022-0343
13. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Rohkean Piruparka VH15-018-2078
15. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425
16. Sonja.P (VRL-06588) - Nerywick Fandango VH16-035-0123
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Margarita VH15-018-2153
19. Liia (VRL-11284) - Ruunilan Ilopusu VH17-018-0872
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Varjostaja VH14-018-0313
21. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
23. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
24. Sonja.P (VRL-06588) - Hartwig’s Mortal VH16-027-0183
25. Liia (VRL-11284) - Kuurukatve VH17-018-1473
26. Pierre (VRL-10531) - Aivan Hervoton
27. Sonja.P (VRL-06588) - Guavaween pKH VH16-029-0297
28. Kida (VRL-08368) - Liljan Satuprinssi VH17-018-1356
29. Sanchez (VRL-10533) - Underground Empire VH15-044-0333
30. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila

2. 100 cm
1. Kida (VRL-08368) - Pähkinäsuklaa
2. Pierre (VRL-10531) - Hemmo
3. Jannica (VRL-04799) - Sweet Mandy VH04-022-0343
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Halitulijallaa VH16-018-2746
5. Jannica (VRL-04799) - Lovely Rollo VH12-035-0254
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
7. Sanchez (VRL-10533) - Wanda RGE VH17-011-0167
8. Liia (VRL-11284) - Kuurukatve VH17-018-1473
9. Kida (VRL-08368) - Kottarainen
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Rätvänän Lillami VH14-018-0605
11. Pierre (VRL-10531) - Hunajaharmooni VH17-018-0354
12. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425
13. Jannica (VRL-04799) - Lamourin Julia VH16-018-1194
14. Desmi (VRL-14548) - Sudenhuuto HÄH
15. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila
16. Sanchez (VRL-10533) - Underground Empire VH15-044-0333
17. Sonja.P (VRL-06588) - Nerywick Fandango VH16-035-0123
18. Liia (VRL-11284) - Ruunilan Ilopusu VH17-018-0872
19. Sanchez (VRL-10533) - Red Dominica VH17-012-0300
20. Pierre (VRL-10531) - Aivan Hervoton
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
22. Liia (VRL-11284) - Kaunon Suukotti VH17-018-1474
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kahmon Varjovisertäjä
24. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
25. Kida (VRL-08368) - Liljan Satuprinssi VH17-018-1356
26. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehräkkä VH16-018-0019
28. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
29. Sonja.P (VRL-06588) - Guavaween pKH VH16-029-0297
30. Sonja.P (VRL-06588) - Hartwig’s Mortal VH16-027-0183

3. 110 cm
1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
2. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy
3. Penelopeia (VRL-10625) - Hukkapuron Tervakinttu
4. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
5. Kida (VRL-08368) - Copernicus VH17-012-0398
6. Sonja.P (VRL-06588) - Mikkey Mouse KHw VH17-031-0528
7. Kida (VRL-08368) - Langeheit Oreo VH17-012-0395
8. Jannica (VRL-04799) - GW Hazelnut VH16-035-0084
9. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Metamorphosis
10. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Kalmia
11. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Proosa
12. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Halihippa VH17-018-0549
13. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Kahvihammasta Kolottaa VH16-018-2634
15. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Tuohikas VH17-018-0607
16. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
17. Penelopeia (VRL-10625) - Vähäpellon Hurmori VH17-018-1602
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
19. Sanchez (VRL-10533) - What The Fudge VH17-044-0112
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Mustasuon Kuurankukka VH16-018-1294
21. Jannica (VRL-04799) - Be Mine VH17-029-0032
22. Sanchez (VRL-10533) - Thalassa LIN VH15-011-0419
23. Pierre (VRL-10531) - Myrkynkatku
24. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Executed Moral VH17-031-0533
25. Sanchez (VRL-10533) - Khadamer LIN VH17-011-0177
26. Liia (VRL-11284) - Buckroe Dark Tarot VH16-027-0174
27. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Xecution VH17-031-0531
28. Kida (VRL-08368) - Elmo v.d. Aerdenhout VH17-012-0396
29. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
30. Desmi (VRL-14548) - Clementine of Smithloch

4. 110 cm
1. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Tuohikas VH17-018-0607
2. Jannica (VRL-04799) - Be Mine VH17-029-0032
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Pikku-Misteli VH17-018-0328
4. Penelopeia (VRL-10625) - Hukkapuron Tervakinttu
5. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
6. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Metamorphosis
7. Sanchez (VRL-10533) - What The Fudge VH17-044-0112
8. Sanchez (VRL-10533) - Khadamer LIN VH17-011-0177
9. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Executed Moral VH17-031-0533
10. Kida (VRL-08368) - Copernicus VH17-012-0398
11. Kida (VRL-08368) - Langeheit Oreo VH17-012-0395
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
13. Liia (VRL-11284) - Buckroe Dark Tarot VH16-027-0174
14. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Xecution VH17-031-0531
15. Pierre (VRL-10531) - Myrkynkatku
16. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
17. Penelopeia (VRL-10625) - Vähäpellon Hurmori VH17-018-1602
18. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Kuolonsyöjä VH16-018-2501
20. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Halihippa VH17-018-0549
21. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
22. Desmi (VRL-14548) - Clementine of Smithloch
23. Jannica (VRL-04799) - GW Hazelnut VH16-035-0084
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Kekriyön Kaamia Kavaljeeri VH16-018-2548
25. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Proosa
26. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Kalmia
27. Sanchez (VRL-10533) - Thalassa LIN VH15-011-0419
28. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
29. Kida (VRL-08368) - Elmo v.d. Aerdenhout VH17-012-0396
30. Sonja.P (VRL-06588) - Mikkey Mouse KHw VH17-031-0528