ERJ:n alaiset esteratsastuskilpailut 9.10.2017
Kilpailupäivä 9.10.2017 / Viimeinen osallistumispäivä 28.9.2017
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 hevosta / luokka
Yksi hevonen max. 2 luokkaa / kisakutsu
Yksi hevonen 1 kerran / luokka
Ponit (säkä alle 149cm) saavat osallistua korkeintaan 130cm tasoiseen luokkaan
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "ERJ 21-30"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Ratsun mahdollinen VH-tunnus

Luokat
1. 100 cm 30/30
2. 100 cm 30/30
3. 110 cm 30/30
4. 110 cm 30/30

1. 100 cm
1. Liia (VRL-11284) - Ruunilan Ilopusu VH17-018-0872
2. Sonja.P (VRL-06588) - Nerywick Fandango VH16-035-0123
3. Sanchez (VRL-10533) - Wanda RGE VH17-011-0167
4. Pierre (VRL-10531) - Hunajaharmooni VH17-018-0354
5. Pierre (VRL-10531) - Hemmo
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
7. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
8. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425
9. Desmi (VRL-14548) - Sudenhuuto HÄH
10. Sanchez (VRL-10533) - Merneith Fall VH17-012-0239
11. Liia (VRL-11284) - Kuurukatve VH17-018-1473
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
13. Pierre (VRL-10531) - Aivan Hervoton
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Margarita VH15-018-2153
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Varjostaja VH14-018-0313
16. Kida (VRL-08368) - Liljan Satuprinssi VH17-018-1356
17. Kida (VRL-08368) - Pähkinäsuklaa
18. Sonja.P (VRL-06588) - Guavaween pKH VH16-029-0297
19. Jannica (VRL-04799) - Sweet Mandy VH04-022-0343
20. Sanchez (VRL-10533) - Underground Empire VH15-044-0333
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Rohkean Piruparka VH15-018-2078
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kahmon Varjovisertäjä
23. Jannica (VRL-04799) - Lovely Rollo VH12-035-0254
24. Jannica (VRL-04799) - Lamourin Julia VH16-018-1194
25. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
26. Liia (VRL-11284) - Kaunon Suukotti VH17-018-1474
27. Kida (VRL-08368) - Kottarainen
28. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila
29. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
30. Sonja.P (VRL-06588) - Hartwig’s Mortal VH16-027-0183

2. 100 cm
1. Sonja.P (VRL-06588) - Guavaween pKH VH16-029-0297
2. Kida (VRL-08368) - Liljan Satuprinssi VH17-018-1356
3. Sonja.P (VRL-06588) - Nerywick Fandango VH16-035-0123
4. Jannica (VRL-04799) - Sweet Mandy VH04-022-0343
5. Desmi (VRL-14548) - Sudenhuuto HÄH
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Rätvänän Lillami VH14-018-0605
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Halitulijallaa VH16-018-2746
8. Liia (VRL-11284) - Kuurukatve VH17-018-1473
9. Pierre (VRL-10531) - Hunajaharmooni VH17-018-0354
10. Jannica (VRL-04799) - Lamourin Julia VH16-018-1194
11. Sonja.P (VRL-06588) - Hartwig’s Mortal VH16-027-0183
12. Kida (VRL-08368) - Kottarainen
13. Sanchez (VRL-10533) - Wanda RGE VH17-011-0167
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
15. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
16. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
17. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425
18. Pierre (VRL-10531) - Aivan Hervoton
19. Pierre (VRL-10531) - Hemmo
20. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
22. Sanchez (VRL-10533) - Underground Empire VH15-044-0333
23. Kida (VRL-08368) - Pähkinäsuklaa
24. Jannica (VRL-04799) - Lovely Rollo VH12-035-0254
25. Liia (VRL-11284) - Ruunilan Ilopusu VH17-018-0872
26. Lissu T. (VRL-12701) - Kahmon Varjovisertäjä
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehräkkä VH16-018-0019
28. Sanchez (VRL-10533) - Red Dominica VH17-012-0300
29. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
30. Liia (VRL-11284) - Kaunon Suukotti VH17-018-1474

3. 110 cm
1. Jannica (VRL-04799) - Be Mine VH17-029-0032
2. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Xecution VH17-031-0531
3. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
4. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
5. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
6. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Executed Moral VH17-031-0533
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
8. Liia (VRL-11284) - Buckroe Dark Tarot VH16-027-0174
9. Sanchez (VRL-10533) - Khadamer LIN VH17-011-0177
10. Sanchez (VRL-10533) - What The Fudge VH17-044-0112
11. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Kalmia
12. Kida (VRL-08368) - Copernicus VH17-012-0398
13. Sanchez (VRL-10533) - Thalassa LIN VH15-011-0419
14. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Halihippa VH17-018-0549
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
16. Pierre (VRL-10531) - Myrkynkatku
17. Desmi (VRL-14548) - Clementine of Smithloch
18. Sonja.P (VRL-06588) - Mikkey Mouse KHw VH17-031-0528
19. Kida (VRL-08368) - Langeheit Oreo VH17-012-0395
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Kahvihammasta Kolottaa VH16-018-2634
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Mustasuon Kuurankukka VH16-018-1294
22. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Proosa
23. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Tuohikas VH17-018-0607
24. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Metamorphosis
25. Penelopeia (VRL-10625) - Hukkapuron Tervakinttu
26. Jannica (VRL-04799) - GW Hazelnut VH16-035-0084
27. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy
28. Penelopeia (VRL-10625) - Vähäpellon Hurmori VH17-018-1602
29. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
30. Kida (VRL-08368) - Elmo v.d. Aerdenhout VH17-012-0396

4. 110 cm
1. Jannica (VRL-04799) - Be Mine VH17-029-0032
2. Sonja.P (VRL-06588) - Mikkey Mouse KHw VH17-031-0528
3. Jannica (VRL-04799) - GW Hazelnut VH16-035-0084
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Pikku-Misteli VH17-018-0328
5. Pierre (VRL-10531) - Myrkynkatku
6. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Executed Moral VH17-031-0533
7. Sanchez (VRL-10533) - Khadamer LIN VH17-011-0177
8. Kida (VRL-08368) - Copernicus VH17-012-0398
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Proosa
10. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
11. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Kalmia
12. Penelopeia (VRL-10625) - Vähäpellon Hurmori VH17-018-1602
13. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
14. Penelopeia (VRL-10625) - Hukkapuron Tervakinttu
15. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy
16. Kida (VRL-08368) - Langeheit Oreo VH17-012-0395
17. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Halihippa VH17-018-0549
18. Desmi (VRL-14548) - Clementine of Smithloch
19. Kida (VRL-08368) - Elmo v.d. Aerdenhout VH17-012-0396
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Kekriyön Kaamia Kavaljeeri VH16-018-2548
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Kuolonsyöjä VH16-018-2501
22. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
23. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Xecution VH17-031-0531
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
25. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Tuohikas VH17-018-0607
26. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Metamorphosis
27. Liia (VRL-11284) - Buckroe Dark Tarot VH16-027-0174
28. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
29. Sanchez (VRL-10533) - Thalassa LIN VH15-011-0419
30. Sanchez (VRL-10533) - What The Fudge VH17-044-0112