ERJ:n alaiset esteratsastuskilpailut 10.10.2017
Kilpailupäivä 10.10.2017 / Viimeinen osallistumispäivä 28.9.2017
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 hevosta / luokka
Yksi hevonen max. 2 luokkaa / kisakutsu
Yksi hevonen 1 kerran / luokka
Ponit (säkä alle 149cm) saavat osallistua korkeintaan 130cm tasoiseen luokkaan
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "ERJ 21-30"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Ratsun mahdollinen VH-tunnus

Luokat
1. 100 cm 30/30
2. 100 cm 30/30
3. 110 cm 30/30
4. 110 cm 30/30

1. 100 cm
1. Sonja.P (VRL-06588) - Guavaween pKH VH16-029-0297
2. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
3. Sanchez (VRL-10533) - Underground Empire VH15-044-0333
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
5. Sanchez (VRL-10533) - Merneith Fall VH17-012-0239
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
7. Sonja.P (VRL-06588) - Nerywick Fandango VH16-035-0123
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kahmon Varjovisertäjä
9. Sanchez (VRL-10533) - Wanda RGE VH17-011-0167
10. Kida (VRL-08368) - Liljan Satuprinssi VH17-018-1356
11. Pierre (VRL-10531) - Hunajaharmooni VH17-018-0354
12. Liia (VRL-11284) - Ruunilan Ilopusu VH17-018-0872
13. Jannica (VRL-04799) - Lamourin Julia VH16-018-1194
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Margarita VH15-018-2153
15. Kida (VRL-08368) - Kottarainen
16. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
17. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
18. Sonja.P (VRL-06588) - Hartwig’s Mortal VH16-027-0183
19. Pierre (VRL-10531) - Aivan Hervoton
20. Desmi (VRL-14548) - Sudenhuuto HÄH
21. Pierre (VRL-10531) - Hemmo
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Rohkean Piruparka VH15-018-2078
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Varjostaja VH14-018-0313
24. Jannica (VRL-04799) - Sweet Mandy VH04-022-0343
25. Jannica (VRL-04799) - Lovely Rollo VH12-035-0254
26. Liia (VRL-11284) - Kaunon Suukotti VH17-018-1474
27. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila
28. Kida (VRL-08368) - Pähkinäsuklaa
29. Liia (VRL-11284) - Kuurukatve VH17-018-1473
30. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425

2. 100 cm
1. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
2. Sanchez (VRL-10533) - Wanda RGE VH17-011-0167
3. Desmi (VRL-14548) - Sudenhuuto HÄH
4. Pierre (VRL-10531) - Hunajaharmooni VH17-018-0354
5. Jannica (VRL-04799) - Sweet Mandy VH04-022-0343
6. Pierre (VRL-10531) - Hemmo
7. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Oliver VH17-018-1425
8. Kida (VRL-08368) - Pähkinäsuklaa
9. Sonja.P (VRL-06588) - Guavaween pKH VH16-029-0297
10. Jannica (VRL-04799) - Lovely Rollo VH12-035-0254
11. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sirina
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Rätvänän Lillami VH14-018-0605
13. Oresama (VRL-02753) - Simpukankerääjä
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Halitulijallaa VH16-018-2746
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kahmon Varjovisertäjä
16. Sonja.P (VRL-06588) - Hartwig’s Mortal VH16-027-0183
17. Sonja.P (VRL-06588) - Nerywick Fandango VH16-035-0123
18. Sanchez (VRL-10533) - Red Dominica VH17-012-0300
19. Kida (VRL-08368) - Kottarainen
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Ronkeli Rinkeli
21. Jannica (VRL-04799) - Lamourin Julia VH16-018-1194
22. Sanchez (VRL-10533) - Underground Empire VH15-044-0333
23. Desmi (VRL-14548) - Viisikon Attila
24. Kida (VRL-08368) - Liljan Satuprinssi VH17-018-1356
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Kehräkkä VH16-018-0019
26. Pierre (VRL-10531) - Aivan Hervoton
27. Liia (VRL-11284) - Ruunilan Ilopusu VH17-018-0872
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Esi-Isä
29. Liia (VRL-11284) - Kuurukatve VH17-018-1473
30. Liia (VRL-11284) - Kaunon Suukotti VH17-018-1474

3. 110 cm
1. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Proosa
2. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Halihippa VH17-018-0549
3. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
4. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Tuohikas VH17-018-0607
5. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
6. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Metamorphosis
7. Liia (VRL-11284) - Buckroe Dark Tarot VH16-027-0174
8. Desmi (VRL-14548) - Clementine of Smithloch
9. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Xecution VH17-031-0531
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275
11. Sanchez (VRL-10533) - What The Fudge VH17-044-0112
12. Kida (VRL-08368) - Copernicus VH17-012-0398
13. Penelopeia (VRL-10625) - Vähäpellon Hurmori VH17-018-1602
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Kahvihammasta Kolottaa VH16-018-2634
15. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
16. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Executed Moral VH17-031-0533
17. Kida (VRL-08368) - Elmo v.d. Aerdenhout VH17-012-0396
18. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy
19. Sanchez (VRL-10533) - Thalassa LIN VH15-011-0419
20. Sanchez (VRL-10533) - Khadamer LIN VH17-011-0177
21. Kida (VRL-08368) - Langeheit Oreo VH17-012-0395
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Mustasuon Kuurankukka VH16-018-1294
24. Penelopeia (VRL-10625) - Hukkapuron Tervakinttu
25. Jannica (VRL-04799) - GW Hazelnut VH16-035-0084
26. Pierre (VRL-10531) - Myrkynkatku
27. Jannica (VRL-04799) - Be Mine VH17-029-0032
28. Sonja.P (VRL-06588) - Mikkey Mouse KHw VH17-031-0528
29. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Kalmia
30. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari

4. 110 cm
1. tvisha (VRL-01671) - Ghost Streak Cirein
2. Sanchez (VRL-10533) - What The Fudge VH17-044-0112
3. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Kalmia
4. Kida (VRL-08368) - Elmo v.d. Aerdenhout VH17-012-0396
5. Oresama (VRL-02753) - Soittakaa Paranoid
6. Jannica (VRL-04799) - GW Hazelnut VH16-035-0084
7. Penelopeia (VRL-10625) - Vähäpellon Hurmori VH17-018-1602
8. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Executed Moral VH17-031-0533
9. Penelopeia (VRL-10625) - Hukkapuron Tervakinttu
10. Sonja.P (VRL-06588) - Mikkey Mouse KHw VH17-031-0528
11. Desmi (VRL-14548) - Clementine of Smithloch
12. Liia (VRL-11284) - Mörkövaaran Tuohikas VH17-018-0607
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Kekriyön Kaamia Kavaljeeri VH16-018-2548
14. Desmi (VRL-14548) - Sepp's Metamorphosis
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
16. Liia (VRL-11284) - Vähäpellon Halihippa VH17-018-0549
17. Kida (VRL-08368) - Langeheit Oreo VH17-012-0395
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Pikku-Misteli VH17-018-0328
19. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Proosa
20. Pierre (VRL-10531) - Myrkynkatku
21. Sonja.P (VRL-06588) - KHw Xecution VH17-031-0531
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Kuolonsyöjä VH16-018-2501
23. Oresama (VRL-02753) - Atomipommipormestari
24. Liia (VRL-11284) - Buckroe Dark Tarot VH16-027-0174
25. Lissu T. (VRL-12701) - Jokerihymy
26. Sanchez (VRL-10533) - Thalassa LIN VH15-011-0419
27. Jannica (VRL-04799) - Be Mine VH17-029-0032
28. Jannica (VRL-04799) - Runon Ensilumi VH16-018-0100
29. Sanchez (VRL-10533) - Khadamer LIN VH17-011-0177
30. Kida (VRL-08368) - Copernicus VH17-012-0398