KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 15.9.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 25.8.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Kuurtola
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 40 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 4 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ GP 1-20"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Grand Prix 0/40
2. Grand Prix 0/40

1. Grand Prix
1. Ingrid (VRL-13872) - Oceanborn VH18-233-0009
2. maura (VRL-04116) - Dawnfrost Solo
3. meea (VRL-09844) - Delicia van de Halor VH17-012-0380
4. Molly (VRL-14516) - Martha du Buhot
5. meea (VRL-09844) - Galadrielle At VH17-121-0065
6. Jannica (VRL-04799) - Fernweh vd Halor VH18-012-0221
7. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Totoro
8. Amy (VRL-10961) - Cassandra VH18-012-0110
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Athamas VH18-021-0112
10. dookie (VRL-04373) - Valyrie Fair VH18-044-0086
11. Ingrid (VRL-13872) - Chiquita VH18-233-0007
12. Molly (VRL-14516) - Elaine du Boux VH18-121-0060
13. Rooa (VRL-14564) - Scooby Dooby Doo
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Bartel Atte VH18-013-0073
15. Liia (VRL-11284) - Pyrrporter VH18-031-0314
16. Liia (VRL-11284) - Dubia d'Grand VH18-021-0118
17. dookie (VRL-04373) - Ilithyia Fair VH18-013-0084
18. Amy (VRL-10961) - Everholt Nemesis VH18-012-0106
19. Lissu T. (VRL-12701) - Crayon Archmobile
20. Jannica (VRL-04799) - Wanderlust vd Halor VH18-012-0220
21. Liia (VRL-11284) - Rosenhof Beye VH16-021-0054
22. maura (VRL-04116) - Heidseck Alsace
23. Jannica (VRL-04799) - Praetor v.d. Halor
24. meea (VRL-09844) - Diamondheart F VH17-031-0573
25. Ingrid (VRL-13872) - Eleonora VH18-233-0008
26. dookie (VRL-04373) - Prinette Fair VH18-012-0041
27. maura (VRL-04116) - Lumos v.d. Romilly
28. Molly (VRL-14516) - Baviere D’Albain
29. sarqquu (VRL-04374) - Armont Astra
30. Molly (VRL-14516) - Bon Voyage
31. maura (VRL-04116) - Evelyn v. Helmwald
32. Amy (VRL-10961) - Lie And Reason VH18-012-0109
33. Liia (VRL-11284) - Ragnarok d'Grand VH18-031-0315
34. Lissu T. (VRL-12701) - Impressing the Czar
35. Amy (VRL-10961) - le Rêve General VH18-012-0112
36. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
37. dookie (VRL-04373) - Padrul Fair VH18-066-0024
38. Ingrid (VRL-13872) - Atlantic Black RIC VH18-233-0003
39. meea (VRL-09844) - Carticia VH15-077-0019
40. Lissu T. (VRL-12701) - Everholt Constantinople

2. Grand Prix
1. Amy (VRL-10961) - Fiona van der Roibrant VH18-012-0171
2. sarqquu (VRL-04374) - Armont Astra
3. Liia (VRL-11284) - Chibi des Îles VH18-031-0316
4. Lissu T. (VRL-12701) - Impressing the Czar
5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Athamas VH18-021-0112
6. Rooa (VRL-14564) - Scooby Dooby Doo
7. dookie (VRL-04373) - Valyrie Fair VH18-044-0086
8. meea (VRL-09844) - Rowandell Acacia VH18-031-0077
9. dookie (VRL-04373) - Ilithyia Fair VH18-013-0084
10. meea (VRL-09844) - Rowandell Polymnia VH17-031-0530
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Bartel Atte VH18-013-0073
12. Liia (VRL-11284) - Ragnarok d'Grand VH18-031-0315
13. Liia (VRL-11284) - Dubia d'Grand VH18-021-0118
14. maura (VRL-04116) - Dawnfrost Solo
15. Molly (VRL-14516) - Belaine du Boux
16. Ingrid (VRL-13872) - Banana Pancakes RIC VH18-233-0004
17. Liia (VRL-11284) - Rosenhof Beye VH16-021-0054
18. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Totoro
19. Lissu T. (VRL-12701) - Everholt Constantinople
20. Luna Laakso (VRL-14727) - Royal Fantasy
21. Ingrid (VRL-13872) - Two Minutes To Midnight RIC VH18-233-0005
22. maura (VRL-04116) - Evelyn v. Helmwald
23. Amy (VRL-10961) - Intense VH17-012-0251
24. Jannica (VRL-04799) - Praetor v.d. Halor
25. Molly (VRL-14516) - Saphyr du Boux
26. meea (VRL-09844) - le Rêve Leaena VH18-012-0205
27. Molly (VRL-14516) - Elektra du Boux
28. Lissu T. (VRL-12701) - Crayon Archmobile
29. Jannica (VRL-04799) - Fernweh vd Halor VH18-012-0221
30. meea (VRL-09844) - Alona van de Halor VH17-012-0404
31. Jannica (VRL-04799) - Wanderlust vd Halor VH18-012-0220
32. Ingrid (VRL-13872) - February Air RIC VH18-233-0006
33. Amy (VRL-10961) - Waldswood Applegonda VH16-012-0356
34. maura (VRL-04116) - Lumos v.d. Romilly
35. Ingrid (VRL-13872) - Alibaba II RIC VH18-233-0012
36. Amy (VRL-10961) - Rembrant VH18-044-0063
37. maura (VRL-04116) - Heidseck Alsace
38. dookie (VRL-04373) - Padrul Fair VH18-066-0024
39. Molly (VRL-14516) - Chérie du Boux
40. dookie (VRL-04373) - Prinette Fair VH18-012-0041