KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 13.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 2.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 301-310"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 0/30
2. Helppo B 0/30
3. Helppo A 0/30
4. Helppo A 0/30

1. Helppo B
1. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
2. Liia (VRL-11284) - Ravenscroft Playpudding VH17-027-0059
3. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
4. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
5. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Virvatuli
6. Sussu (VRL-12636) - Adinan Nipsu VH16-018-1368
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Riekontorpan Sävellahja VH17-018-0947
8. sonya (VRL-09386) - Suruhuume VH18-018-0271
9. tvisha (VRL-01671) - Doraya Cirein
10. Rue (VRL-02824) - Ranelagh Donas VH16-027-0079
11. sonya (VRL-09386) - Raatteen Viestinviejä VH17-018-2146
12. Liia (VRL-11284) - Vuornan Surusoturi VH17-018-2165
13. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
14. Melina (VRL-11408) - Runon Aulis VH18-018-0140
15. Rue (VRL-02824) - Broxburn Mauritz VH16-027-0075
16. Sussu (VRL-12636) - Adalmiina P VH17-018-0875
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Lapinhilla VH17-018-1697
18. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara
19. Oona (VRL-11983) - Fiktion Rosmeri VH17-018-1830
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Pakkasvahti VH17-018-0956
21. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
22. Elva (VRL-14586) - Yawp Wasteland Rebel
23. sonya (VRL-09386) - Kaunon Kilkutti VH17-018-2145
24. Melina (VRL-11408) - Pink Lil Sugarsparkle VH18-017-0004
25. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
26. Rue (VRL-02824) - Roanoake Farrow VH16-027-0074
27. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
28. Oona (VRL-11983) - Ritarisimpukka VH17-018-2039
29. Liia (VRL-11284) - Ketunkonsti VH17-018-2162
30. Sussu (VRL-12636) - Riekontorpan Kunniamurha VH17-018-0873

2. Helppo B
1. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
2. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
3. Elva (VRL-14586) - Yawp Wasteland Rebel
4. Liia (VRL-11284) - Vuornan Pullapeto VH18-018-0043
5. Rue (VRL-02824) - Broxburn Mauritz VH16-027-0075
6. Melina (VRL-11408) - Pink Lil Sugarsparkle VH18-017-0004
7. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Virvatuli
8. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
9. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
10. tvisha (VRL-01671) - Doraya Cirein
11. Sussu (VRL-12636) - Creiddylad VH17-029-0249
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
13. Rue (VRL-02824) - Roanoake Farrow VH16-027-0074
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954
15. Liia (VRL-11284) - Haltialan Unikehrä VH17-018-2161
16. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
17. Oona (VRL-11983) - Fiktion Rosmeri VH17-018-1830
18. Oona (VRL-11983) - Ritarisimpukka VH17-018-2039
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699
20. Sussu (VRL-12636) - Mayhem Co-Chocomel VH17-017-0534
21. Sussu (VRL-12636) - Tristram VH17-104-0019
22. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara
23. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
24. sonya (VRL-09386) - Suruhuume VH18-018-0271
25. Rue (VRL-02824) - Ranelagh Donas VH16-027-0079
26. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
27. sonya (VRL-09386) - Kaunon Kilkutti VH17-018-2145
28. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
29. sonya (VRL-09386) - Raatteen Viestinviejä VH17-018-2146
30. Melina (VRL-11408) - Runon Aulis VH18-018-0140

3. Helppo A
1. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
2. Sussu (VRL-12636) - Hopean Takatalvi
3. Elva (VRL-14586) - Sepp's Stormageddon
4. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
5. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
6. PJ (VRL-14469) - Huvin Hämyharha
7. Oona (VRL-11983) - Tiilikan Hummus VH17-018-2157
8. Liia (VRL-11284) - Huvin Honkahelmi VH18-018-0040
9. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna
10. Sussu (VRL-12636) - Moon Joonas VH16-018-2199
11. Melina (VRL-11408) - Runon Aamu-Usva VH18-018-0130
12. Sussu (VRL-12636) - Hämärämies VH17-018-0910
13. sonya (VRL-09386) - Ketolan Vanamo VH18-018-0272
14. Melina (VRL-11408) - Pirunkorven Sinilintu VH18-018-0239
15. Liia (VRL-11284) - Haavelaakson Vienovilla VH18-018-0127
16. mori-mori (VRL-11325) - Tunnepalo
17. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Hermoriihi VH17-018-0152
19. Dimma (VRL-08204) - Tohvelikulkuri VH17-018-0447
20. sonya (VRL-09386) - Timjami VH17-018-1186
21. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Hanski VH17-018-1490
22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Peikkoleikki
23. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
24. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Pilvikirsikka
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Rohkean Piruparka VH15-018-2078
26. Dimma (VRL-08204) - Tulistutti VH17-018-1499
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Margarita VH15-018-2153
28. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
29. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kanelilumotar VH18-018-0017
30. Liia (VRL-11284) - Huvin Hubertus VH18-018-0042

4. Helppo A
1. sonya (VRL-09386) - Ketolan Vanamo VH18-018-0272
2. Liia (VRL-11284) - Huvin Hubertus VH18-018-0042
3. mori-mori (VRL-11325) - Tunnepalo
4. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
5. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
6. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Hanski VH17-018-1490
7. sonya (VRL-09386) - Timjami VH17-018-1186
8. Liia (VRL-11284) - Huvin Honkahelmi VH18-018-0040
9. Sussu (VRL-12636) - Gin Svajone
10. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
11. Sussu (VRL-12636) - Farbranch Mumaí VH17-069-0010
12. Oona (VRL-11983) - Tiilikan Hummus VH17-018-2157
13. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna
14. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
15. Dimma (VRL-08204) - Tulistutti VH17-018-1499
16. Melina (VRL-11408) - Pirunkorven Sinilintu VH18-018-0239
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Rohkean Vauhkomieli VH17-018-0326
18. Sussu (VRL-12636) - Tuiskulan Ritari VH17-018-0002
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Pikkutiainen VH17-018-0321
20. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Pilvikirsikka
21. Liia (VRL-11284) - Haavelaakson Vienovilla VH18-018-0127
22. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
23. Melina (VRL-11408) - Runon Aamu-Usva VH18-018-0130
24. Elva (VRL-14586) - Sepp's Stormageddon
25. Melina (VRL-11408) - Fiktion Kanelilumotar VH18-018-0017
26. Dimma (VRL-08204) - Tohvelikulkuri VH17-018-0447
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Pumpulikunkku VH17-018-0689
28. PJ (VRL-14469) - Huvin Hämyharha
29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Peikkoleikki
30. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264