KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 26.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 7.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Vuorna
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 321-330"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo C 0/30
2. Helppo C 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo C
1. Miina (VRL-14592) - Hafnia Pura
2. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Kissankulman Kauhu VH17-018-0510
3. Melina (VRL-11408) - Pink Lil Sugarsparkle VH18-017-0004
4. Minni (VRL-10337) - Caius Martinius
5. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Nuuskunuha
6. Liia (VRL-11284) - Glenwood Peanut VH18-022-0012
7. Sorel (VRL-00884) - Mayhem Mini Cooper
8. sonya (VRL-09386) - Mayhem Knock N' Down VH16-017-0577
9. sonya (VRL-09386) - Fame's Dorali VH16-027-0169
10. tvisha (VRL-01671) - Doraya Cirein
11. Minni (VRL-10337) - Call me princess
12. Melina (VRL-11408) - Runorannan Fonzie VH16-017-0411
13. Veera R. (VRL-10735) - Pumpkin Pie SBS
14. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225
15. sonya (VRL-09386) - Sterling Honey VH16-017-0145
16. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
17. Liia (VRL-11284) - Västertorp Oakheart VH17-017-0553
18. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Kaneliviineri VH17-018-0501
19. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
20. Melina (VRL-11408) - Runon Valkokulta VH17-018-2178
21. Liia (VRL-11284) - Ponybow Buttermint VH17-024-0125
22. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
23. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
24. Sorel (VRL-00884) - Mayhem Irish Coffee
25. Veera R. (VRL-10735) - Breandan Qwen
26. Veera R. (VRL-10735) - Nerywick Fairy Cake
27. Miina (VRL-14592) - Inanna
28. eepu (VRL-03745) - Gwernaffield Cadwalader VH17-026-0167
29. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Rob-Roy VH11-089-0009
30. yersinio (VRL-06303) - Klareetje v. Duren VH17-040-0050

2. Helppo C
1. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Kaneliviineri VH17-018-0501
2. sonya (VRL-09386) - Fame's Dorali VH16-027-0169
3. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Nuuskunuha
4. Minni (VRL-10337) - Call me princess
5. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
6. Sorel (VRL-00884) - Mayhem Mini Cooper
7. Minni (VRL-10337) - Caius Martinius
8. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
9. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Rob-Roy VH11-089-0009
10. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Kissankulman Kauhu VH17-018-0510
11. Sorel (VRL-00884) - Mayhem Irish Coffee
12. Liia (VRL-11284) - Ponybow Buttermint VH17-024-0125
13. sonya (VRL-09386) - Sterling Honey VH16-017-0145
14. eepu (VRL-03745) - Gwernaffield Cadwalader VH17-026-0167
15. Veera R. (VRL-10735) - Payton BRN
16. Liia (VRL-11284) - Glenwood Peanut VH18-022-0012
17. Miina (VRL-14592) - Inanna
18. Veera R. (VRL-10735) - Ludwig AD
19. Miina (VRL-14592) - Hafnia Pura
20. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225
21. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
22. Veera R. (VRL-10735) - Surya
23. sonya (VRL-09386) - Mayhem Knock N' Down VH16-017-0577
24. Melina (VRL-11408) - Runorannan Fonzie VH16-017-0411
25. Liia (VRL-11284) - Västertorp Oakheart VH17-017-0553
26. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
27. Melina (VRL-11408) - Pink Lil Sugarsparkle VH18-017-0004
28. tvisha (VRL-01671) - Doraya Cirein
29. Melina (VRL-11408) - Runon Valkokulta VH17-018-2178
30. yersinio (VRL-06303) - Klareetje v. Duren VH17-040-0050

3. Vaativa B
1. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
2. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pähkinöinä
3. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
4. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
5. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
6. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
7. Sorel (VRL-00884) - Harhakuvitelma VH17-018-1076
8. Liia (VRL-11284) - Vuornan Aropas VH18-018-0044
9. Sorel (VRL-00884) - Huvin Ahto-Murros VH16-018-0634
10. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Aavelaivan Aavekapteeni VH17-018-0537
11. sonya (VRL-09386) - Villahaan Levi
12. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
13. Liia (VRL-11284) - Whitespur Penarthur VH17-027-0058
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Prachtvoll
15. Desmi (VRL-14548) - Syrjän Salarakas
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wohlhabend
17. Sorel (VRL-00884) - Mehtämieli VH17-018-1075
18. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088
19. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
20. sonya (VRL-09386) - Maanan Hopeapaju VH18-018-0174
21. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
22. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rosita
23. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Neva
24. Liia (VRL-11284) - Brockmans Plymouth VH18-026-0008
25. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
26. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
27. Melina (VRL-11408) - Helmiahon Helinäkeiju VH17-018-1786
28. Enni (VRL-09601) - Tukkijätkä VH17-018-2065
29. Veera R. (VRL-10735) - Priton Kazimir
30. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schneidig

4. Vaativa B
1. Enni (VRL-09601) - Tukkijätkä VH17-018-2065
2. Sorel (VRL-00884) - Kuuralehdon Naria VH17-018-0192
3. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
4. Liia (VRL-11284) - Whitespur Penarthur VH17-027-0058
5. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pähkinöinä
6. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
7. Desmi (VRL-14548) - Syrjän Salarakas
8. Liia (VRL-11284) - Brockmans Plymouth VH18-026-0008
9. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Aavelaivan Aavekapteeni VH17-018-0537
10. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Prachtvoll
11. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
12. Sorel (VRL-00884) - Heilin Teppana VH15-018-1863
13. sonya (VRL-09386) - Villahaan Levi
14. Melina (VRL-11408) - Helmiahon Helinäkeiju VH17-018-1786
15. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
16. Veera R. (VRL-10735) - Besserwisser BG
17. Veera R. (VRL-10735) - Lady Sparkle J&K
18. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schneidig
20. Sorel (VRL-00884) - Vähäpellon Neilikka VH17-018-0111
21. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
22. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
23. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wohlhabend
25. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rosita
26. Liia (VRL-11284) - Vuornan Aropas VH18-018-0044
27. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
28. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Neva
29. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
30. sonya (VRL-09386) - Maanan Hopeapaju VH18-018-0174