KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 29.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 7.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Vuorna
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 321-330"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo C 0/30
2. Helppo C 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo C
1. Melina (VRL-11408) - Pink Lil Sugarsparkle VH18-017-0004
2. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225
3. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Kaneliviineri VH17-018-0501
4. Minni (VRL-10337) - Call me princess
5. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
6. eepu (VRL-03745) - Gwernaffield Cadwalader VH17-026-0167
7. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
8. Veera R. (VRL-10735) - Pumpkin Pie SBS
9. Veera R. (VRL-10735) - Breandan Qwen
10. Veera R. (VRL-10735) - Nerywick Fairy Cake
11. Melina (VRL-11408) - Runon Valkokulta VH17-018-2178
12. Miina (VRL-14592) - Hafnia Pura
13. Liia (VRL-11284) - Glenwood Peanut VH18-022-0012
14. sonya (VRL-09386) - Sterling Honey VH16-017-0145
15. sonya (VRL-09386) - Fame's Dorali VH16-027-0169
16. Minni (VRL-10337) - Caius Martinius
17. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Rob-Roy VH11-089-0009
18. Liia (VRL-11284) - Ponybow Buttermint VH17-024-0125
19. Miina (VRL-14592) - Inanna
20. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
21. yersinio (VRL-06303) - Klareetje v. Duren VH17-040-0050
22. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
23. sonya (VRL-09386) - Mayhem Knock N' Down VH16-017-0577
24. Sorel (VRL-00884) - Mayhem Irish Coffee
25. tvisha (VRL-01671) - Doraya Cirein
26. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Kissankulman Kauhu VH17-018-0510
27. Melina (VRL-11408) - Runorannan Fonzie VH16-017-0411
28. Sorel (VRL-00884) - Mayhem Mini Cooper
29. Liia (VRL-11284) - Västertorp Oakheart VH17-017-0553
30. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Nuuskunuha

2. Helppo C
1. Liia (VRL-11284) - Västertorp Oakheart VH17-017-0553
2. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Kissankulman Kauhu VH17-018-0510
3. eepu (VRL-03745) - Gwernaffield Cadwalader VH17-026-0167
4. Minni (VRL-10337) - Caius Martinius
5. Liia (VRL-11284) - Glenwood Peanut VH18-022-0012
6. tvisha (VRL-01671) - Doraya Cirein
7. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Nuuskunuha
8. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Kaneliviineri VH17-018-0501
9. Miina (VRL-14592) - Hafnia Pura
10. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
11. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
12. Miina (VRL-14592) - Inanna
13. Veera R. (VRL-10735) - Surya
14. Sorel (VRL-00884) - Mayhem Mini Cooper
15. Liia (VRL-11284) - Ponybow Buttermint VH17-024-0125
16. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225
17. Melina (VRL-11408) - Runorannan Fonzie VH16-017-0411
18. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
19. Melina (VRL-11408) - Pink Lil Sugarsparkle VH18-017-0004
20. sonya (VRL-09386) - Sterling Honey VH16-017-0145
21. sonya (VRL-09386) - Fame's Dorali VH16-027-0169
22. Minni (VRL-10337) - Call me princess
23. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
24. Melina (VRL-11408) - Runon Valkokulta VH17-018-2178
25. Sorel (VRL-00884) - Mayhem Irish Coffee
26. Veera R. (VRL-10735) - Payton BRN
27. Veera R. (VRL-10735) - Ludwig AD
28. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Rob-Roy VH11-089-0009
29. sonya (VRL-09386) - Mayhem Knock N' Down VH16-017-0577
30. yersinio (VRL-06303) - Klareetje v. Duren VH17-040-0050

3. Vaativa B
1. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
2. Liia (VRL-11284) - Vuornan Aropas VH18-018-0044
3. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Neva
4. Liia (VRL-11284) - Brockmans Plymouth VH18-026-0008
5. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
6. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Aavelaivan Aavekapteeni VH17-018-0537
7. Sorel (VRL-00884) - Huvin Ahto-Murros VH16-018-0634
8. Desmi (VRL-14548) - Syrjän Salarakas
9. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
10. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
11. sonya (VRL-09386) - Maanan Hopeapaju VH18-018-0174
12. sonya (VRL-09386) - Villahaan Levi
13. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
14. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
15. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wohlhabend
16. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Prachtvoll
18. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rosita
19. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pähkinöinä
20. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
21. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
22. Enni (VRL-09601) - Tukkijätkä VH17-018-2065
23. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088
24. Melina (VRL-11408) - Helmiahon Helinäkeiju VH17-018-1786
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schneidig
26. Sorel (VRL-00884) - Harhakuvitelma VH17-018-1076
27. Veera R. (VRL-10735) - Priton Kazimir
28. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
29. Liia (VRL-11284) - Whitespur Penarthur VH17-027-0058
30. Sorel (VRL-00884) - Mehtämieli VH17-018-1075

4. Vaativa B
1. Liia (VRL-11284) - Brockmans Plymouth VH18-026-0008
2. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088
3. Sorel (VRL-00884) - Vähäpellon Neilikka VH17-018-0111
4. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pähkinöinä
5. Veera R. (VRL-10735) - Lady Sparkle J&K
6. sonya (VRL-09386) - Villahaan Levi
7. Liia (VRL-11284) - Whitespur Penarthur VH17-027-0058
8. Sorel (VRL-00884) - Heilin Teppana VH15-018-1863
9. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
10. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wohlhabend
12. Sorel (VRL-00884) - Kuuralehdon Naria VH17-018-0192
13. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Neva
14. sonya (VRL-09386) - Maanan Hopeapaju VH18-018-0174
15. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
16. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Aavelaivan Aavekapteeni VH17-018-0537
17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schneidig
18. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
19. Veera R. (VRL-10735) - Besserwisser BG
20. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
21. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
22. Melina (VRL-11408) - Helmiahon Helinäkeiju VH17-018-1786
23. Liia (VRL-11284) - Vuornan Aropas VH18-018-0044
24. Desmi (VRL-14548) - Syrjän Salarakas
25. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
26. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Prachtvoll
28. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rosita
29. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
30. Enni (VRL-09601) - Tukkijätkä VH17-018-2065