KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 30.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 7.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Vuorna
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 321-330"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo C 0/30
2. Helppo C 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo C
1. Minni (VRL-10337) - Call me princess
2. Melina (VRL-11408) - Runon Valkokulta VH17-018-2178
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225
4. eepu (VRL-03745) - Gwernaffield Cadwalader VH17-026-0167
5. Sorel (VRL-00884) - Mayhem Irish Coffee
6. Veera R. (VRL-10735) - Breandan Qwen
7. Liia (VRL-11284) - Ponybow Buttermint VH17-024-0125
8. sonya (VRL-09386) - Mayhem Knock N' Down VH16-017-0577
9. Miina (VRL-14592) - Hafnia Pura
10. Liia (VRL-11284) - Glenwood Peanut VH18-022-0012
11. tvisha (VRL-01671) - Doraya Cirein
12. Melina (VRL-11408) - Runorannan Fonzie VH16-017-0411
13. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
14. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
15. sonya (VRL-09386) - Sterling Honey VH16-017-0145
16. Miina (VRL-14592) - Inanna
17. Minni (VRL-10337) - Caius Martinius
18. Veera R. (VRL-10735) - Nerywick Fairy Cake
19. Liia (VRL-11284) - Västertorp Oakheart VH17-017-0553
20. Melina (VRL-11408) - Pink Lil Sugarsparkle VH18-017-0004
21. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Rob-Roy VH11-089-0009
22. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
23. Veera R. (VRL-10735) - Pumpkin Pie SBS
24. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Kaneliviineri VH17-018-0501
25. Sorel (VRL-00884) - Mayhem Mini Cooper
26. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Kissankulman Kauhu VH17-018-0510
27. sonya (VRL-09386) - Fame's Dorali VH16-027-0169
28. yersinio (VRL-06303) - Klareetje v. Duren VH17-040-0050
29. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
30. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Nuuskunuha

2. Helppo C
1. Veera R. (VRL-10735) - Surya
2. Sorel (VRL-00884) - Mayhem Mini Cooper
3. Sorel (VRL-00884) - Mayhem Irish Coffee
4. Liia (VRL-11284) - Västertorp Oakheart VH17-017-0553
5. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Rob-Roy VH11-089-0009
6. sonya (VRL-09386) - Fame's Dorali VH16-027-0169
7. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Nuuskunuha
8. Miina (VRL-14592) - Hafnia Pura
9. Melina (VRL-11408) - Pink Lil Sugarsparkle VH18-017-0004
10. Veera R. (VRL-10735) - Ludwig AD
11. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Kaneliviineri VH17-018-0501
12. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
13. Sorel (VRL-00884) - Huvin Lequiné VH12-017-0225
14. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
15. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
16. tvisha (VRL-01671) - Doraya Cirein
17. Liia (VRL-11284) - Ponybow Buttermint VH17-024-0125
18. eepu (VRL-03745) - Gwernaffield Cadwalader VH17-026-0167
19. sonya (VRL-09386) - Mayhem Knock N' Down VH16-017-0577
20. Miina (VRL-14592) - Inanna
21. Minni (VRL-10337) - Call me princess
22. yersinio (VRL-06303) - Klareetje v. Duren VH17-040-0050
23. Melina (VRL-11408) - Runorannan Fonzie VH16-017-0411
24. Veera R. (VRL-10735) - Payton BRN
25. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
26. Liia (VRL-11284) - Glenwood Peanut VH18-022-0012
27. Minni (VRL-10337) - Caius Martinius
28. Melina (VRL-11408) - Runon Valkokulta VH17-018-2178
29. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Kissankulman Kauhu VH17-018-0510
30. sonya (VRL-09386) - Sterling Honey VH16-017-0145

3. Vaativa B
1. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wohlhabend
3. Veera R. (VRL-10735) - Priton Kazimir
4. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
5. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
6. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Neva
7. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rosita
8. sonya (VRL-09386) - Villahaan Levi
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Prachtvoll
10. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
11. Melina (VRL-11408) - Helmiahon Helinäkeiju VH17-018-1786
12. Liia (VRL-11284) - Brockmans Plymouth VH18-026-0008
13. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
14. Liia (VRL-11284) - Vuornan Aropas VH18-018-0044
15. sonya (VRL-09386) - Maanan Hopeapaju VH18-018-0174
16. Enni (VRL-09601) - Tukkijätkä VH17-018-2065
17. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
18. Liia (VRL-11284) - Whitespur Penarthur VH17-027-0058
19. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
20. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pähkinöinä
21. Sorel (VRL-00884) - Harhakuvitelma VH17-018-1076
22. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
23. Sorel (VRL-00884) - Mehtämieli VH17-018-1075
24. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
25. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
26. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schneidig
28. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Aavelaivan Aavekapteeni VH17-018-0537
29. Desmi (VRL-14548) - Syrjän Salarakas
30. Sorel (VRL-00884) - Huvin Ahto-Murros VH16-018-0634

4. Vaativa B
1. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088
2. Sorel (VRL-00884) - Heilin Teppana VH15-018-1863
3. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Prachtvoll
4. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Neva
5. sonya (VRL-09386) - Maanan Hopeapaju VH18-018-0174
6. Liia (VRL-11284) - Whitespur Penarthur VH17-027-0058
7. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rosita
8. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Metsähinen VH17-018-1816
9. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
10. Sorel (VRL-00884) - Vähäpellon Neilikka VH17-018-0111
11. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Aavelaivan Aavekapteeni VH17-018-0537
12. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Wohlhabend
13. Liia (VRL-11284) - Brockmans Plymouth VH18-026-0008
14. sonya (VRL-09386) - Villahaan Levi
15. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Pähkinöinä
16. Veera R. (VRL-10735) - Besserwisser BG
17. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071
18. Desmi (VRL-14548) - Syrjän Salarakas
19. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
20. Enni (VRL-09601) - Tukkijätkä VH17-018-2065
21. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
22. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
23. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
24. Liia (VRL-11284) - Vuornan Aropas VH18-018-0044
25. Sorel (VRL-00884) - Kuuralehdon Naria VH17-018-0192
26. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
27. Veera R. (VRL-10735) - Lady Sparkle J&K
28. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schneidig
29. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
30. Melina (VRL-11408) - Helmiahon Helinäkeiju VH17-018-1786