KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 24.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 8.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Roscoff
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 351-360"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 0/30
2. Helppo B 0/30
3. Helppo A 0/30
4. Helppo A 0/30

1. Helppo B
1. sonya (VRL-09386) - Miela VH17-018-1402
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
3. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061
4. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021
5. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
6. Desmi (VRL-14548) - Njörðr
7. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
8. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Signe
9. Odelie (VRL-08973) - Rosenkavalier
10. sonya (VRL-09386) - Kaunon Kilkutti VH17-018-2145
11. Desmi (VRL-14548) - A.D. Sacha
12. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
13. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Mjollnir
14. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
15. Odelie (VRL-08973) - Donnerwetter
16. Liia (VRL-11284) - Haltialan Unikehrä VH17-018-2161
17. sonya (VRL-09386) - Suruhuume VH18-018-0271
18. JP (VRL-01948) - Huovilan Heresia
19. Veera R. (VRL-10735) - Derian Hyndla
20. JP (VRL-01948) - Huovilan Limelight
21. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Tadgh VH18-024-0020
22. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
23. Desmi (VRL-14548) - Mareike
24. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
25. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
26. Liia (VRL-11284) - Vuornan Pullapeto VH18-018-0043
27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
28. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
29. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
30. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124

2. Helppo B
1. Odelie (VRL-08973) - Donnerwetter
2. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Tadgh VH18-024-0020
3. Desmi (VRL-14548) - Mareike
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
5. sonya (VRL-09386) - Miela VH17-018-1402
6. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061
7. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
8. JP (VRL-01948) - Huovilan Heresia
9. Odelie (VRL-08973) - Rosenkavalier
10. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
11. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
12. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Signe
13. JP (VRL-01948) - Huovilan Limelight
14. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
15. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
16. Veera R. (VRL-10735) - Derian Hyndla
17. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021
18. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
19. Desmi (VRL-14548) - A.D. Sacha
20. sonya (VRL-09386) - Kaunon Kilkutti VH17-018-2145
21. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
22. sonya (VRL-09386) - Suruhuume VH18-018-0271
23. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
24. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
25. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Mjollnir
26. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
28. Desmi (VRL-14548) - Njörðr
29. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
30. Liia (VRL-11284) - Haltialan Unikehrä VH17-018-2161

3. Helppo A
1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku
2. Miia (VRL-13534) - Durham's Thomas VH18-029-0033
3. Liia (VRL-11284) - Kaunon Pikkuvarpu VH18-018-0129
4. Liia (VRL-11284) - Huvin Hubertus VH18-018-0042
5. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
7. JP (VRL-01948) - Tullamore Delight VH18-035-0013
8. Liia (VRL-11284) - Haavelaakson Vienovilla VH18-018-0127
9. sonya (VRL-09386) - Petäjävaaran Pähkinänakkeli VH16-018-2329
10. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Peikkoleikki
12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
13. Veera R. (VRL-10735) - Piennen Rantaleijona
14. sonya (VRL-09386) - Be Mine VH17-029-0032
15. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Railakka
16. sonya (VRL-09386) - Kadotettu Kaamos VH16-018-2327
17. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
18. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
20. JP (VRL-01948) - Caryhill Comet VH18-035-0022
21. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
22. Miia (VRL-13534) - Darlington VH18-029-0034
23. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli
24. Miia (VRL-13534) - Samson VH18-035-0011
25. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
26. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
27. Veera R. (VRL-10735) - Fresco Fiasco MET
28. JP (VRL-01948) - Thornton Gold VH18-035-0012
29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
30. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264

4. Helppo A
1. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
2. Veera R. (VRL-10735) - Piennen Rantaleijona
3. Veera R. (VRL-10735) - Fresco Fiasco MET
4. JP (VRL-01948) - Thornton Gold VH18-035-0012
5. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku
7. sonya (VRL-09386) - Be Mine VH17-029-0032
8. Liia (VRL-11284) - Haavelaakson Vienovilla VH18-018-0127
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
10. JP (VRL-01948) - Caryhill Comet VH18-035-0022
11. Miia (VRL-13534) - Blarney's Marella VH18-029-0046
12. Liia (VRL-11284) - Huvin Hubertus VH18-018-0042
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
15. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
16. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Railakka
17. Liia (VRL-11284) - Kaunon Pikkuvarpu VH18-018-0129
18. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
19. sonya (VRL-09386) - Kadotettu Kaamos VH16-018-2327
20. Miia (VRL-13534) - Unity VH18-029-0045
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
22. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
23. sonya (VRL-09386) - Petäjävaaran Pähkinänakkeli VH16-018-2329
24. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
25. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Peikkoleikki
27. Miia (VRL-13534) - Lolita VH18-029-0044
28. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
29. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
30. JP (VRL-01948) - Tullamore Delight VH18-035-0013