KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 25.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 8.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Roscoff
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 351-360"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 0/30
2. Helppo B 0/30
3. Helppo A 0/30
4. Helppo A 0/30

1. Helppo B
1. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Tadgh VH18-024-0020
2. sonya (VRL-09386) - Suruhuume VH18-018-0271
3. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
4. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
5. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
6. Liia (VRL-11284) - Haltialan Unikehrä VH17-018-2161
7. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061
8. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
9. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
10. sonya (VRL-09386) - Kaunon Kilkutti VH17-018-2145
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
12. JP (VRL-01948) - Huovilan Limelight
13. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
14. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Mjollnir
15. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
16. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021
17. JP (VRL-01948) - Huovilan Heresia
18. Desmi (VRL-14548) - A.D. Sacha
19. sonya (VRL-09386) - Miela VH17-018-1402
20. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
22. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Signe
23. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
24. Desmi (VRL-14548) - Mareike
25. Liia (VRL-11284) - Vuornan Pullapeto VH18-018-0043
26. Odelie (VRL-08973) - Donnerwetter
27. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
28. Desmi (VRL-14548) - Njörðr
29. Odelie (VRL-08973) - Rosenkavalier
30. Veera R. (VRL-10735) - Derian Hyndla

2. Helppo B
1. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061
2. Odelie (VRL-08973) - Rosenkavalier
3. JP (VRL-01948) - Huovilan Heresia
4. Desmi (VRL-14548) - A.D. Sacha
5. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
6. Desmi (VRL-14548) - Mareike
7. sonya (VRL-09386) - Kaunon Kilkutti VH17-018-2145
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
9. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
10. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
11. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Tadgh VH18-024-0020
12. Veera R. (VRL-10735) - Derian Hyndla
13. JP (VRL-01948) - Huovilan Limelight
14. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
15. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
16. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
17. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
18. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021
19. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
20. Odelie (VRL-08973) - Donnerwetter
21. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Mjollnir
22. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
24. sonya (VRL-09386) - Suruhuume VH18-018-0271
25. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
26. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Signe
27. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
28. Desmi (VRL-14548) - Njörðr
29. Liia (VRL-11284) - Haltialan Unikehrä VH17-018-2161
30. sonya (VRL-09386) - Miela VH17-018-1402

3. Helppo A
1. Liia (VRL-11284) - Kaunon Pikkuvarpu VH18-018-0129
2. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
3. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
4. JP (VRL-01948) - Caryhill Comet VH18-035-0022
5. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli
6. Miia (VRL-13534) - Darlington VH18-029-0034
7. JP (VRL-01948) - Tullamore Delight VH18-035-0013
8. sonya (VRL-09386) - Kadotettu Kaamos VH16-018-2327
9. sonya (VRL-09386) - Be Mine VH17-029-0032
10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Peikkoleikki
11. Liia (VRL-11284) - Huvin Hubertus VH18-018-0042
12. Veera R. (VRL-10735) - Fresco Fiasco MET
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
14. Veera R. (VRL-10735) - Piennen Rantaleijona
15. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
16. JP (VRL-01948) - Thornton Gold VH18-035-0012
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Railakka
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
20. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
21. Liia (VRL-11284) - Haavelaakson Vienovilla VH18-018-0127
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
24. Miia (VRL-13534) - Durham's Thomas VH18-029-0033
25. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
26. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
27. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
28. sonya (VRL-09386) - Petäjävaaran Pähkinänakkeli VH16-018-2329
29. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
30. Miia (VRL-13534) - Samson VH18-035-0011

4. Helppo A
1. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
3. JP (VRL-01948) - Caryhill Comet VH18-035-0022
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
5. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
6. Veera R. (VRL-10735) - Piennen Rantaleijona
7. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli
8. Miia (VRL-13534) - Lolita VH18-029-0044
9. JP (VRL-01948) - Tullamore Delight VH18-035-0013
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku
11. Liia (VRL-11284) - Kaunon Pikkuvarpu VH18-018-0129
12. Miia (VRL-13534) - Unity VH18-029-0045
13. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
14. Miia (VRL-13534) - Blarney's Marella VH18-029-0046
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
16. JP (VRL-01948) - Thornton Gold VH18-035-0012
17. sonya (VRL-09386) - Be Mine VH17-029-0032
18. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
19. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
20. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Peikkoleikki
21. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
22. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
23. sonya (VRL-09386) - Petäjävaaran Pähkinänakkeli VH16-018-2329
24. Liia (VRL-11284) - Huvin Hubertus VH18-018-0042
25. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Railakka
26. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
27. Liia (VRL-11284) - Haavelaakson Vienovilla VH18-018-0127
28. Veera R. (VRL-10735) - Fresco Fiasco MET
29. sonya (VRL-09386) - Kadotettu Kaamos VH16-018-2327
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449