KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 26.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 8.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Roscoff
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 351-360"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 0/30
2. Helppo B 0/30
3. Helppo A 0/30
4. Helppo A 0/30

1. Helppo B
1. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Mjollnir
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
3. JP (VRL-01948) - Huovilan Limelight
4. Desmi (VRL-14548) - Njörðr
5. JP (VRL-01948) - Huovilan Heresia
6. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021
7. Veera R. (VRL-10735) - Derian Hyndla
8. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Tadgh VH18-024-0020
9. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
10. Liia (VRL-11284) - Vuornan Pullapeto VH18-018-0043
11. Odelie (VRL-08973) - Donnerwetter
12. Desmi (VRL-14548) - A.D. Sacha
13. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
14. sonya (VRL-09386) - Suruhuume VH18-018-0271
15. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
16. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
17. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
19. Liia (VRL-11284) - Haltialan Unikehrä VH17-018-2161
20. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
21. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
22. sonya (VRL-09386) - Kaunon Kilkutti VH17-018-2145
23. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
24. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
25. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061
26. Desmi (VRL-14548) - Mareike
27. Odelie (VRL-08973) - Rosenkavalier
28. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
29. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Signe
30. sonya (VRL-09386) - Miela VH17-018-1402

2. Helppo B
1. Liia (VRL-11284) - Haltialan Unikehrä VH17-018-2161
2. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021
3. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Mjollnir
4. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
5. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Tadgh VH18-024-0020
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
7. sonya (VRL-09386) - Suruhuume VH18-018-0271
8. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
9. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
10. sonya (VRL-09386) - Kaunon Kilkutti VH17-018-2145
11. Odelie (VRL-08973) - Donnerwetter
12. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Signe
13. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
15. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
16. Desmi (VRL-14548) - Njörðr
17. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
18. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
19. JP (VRL-01948) - Huovilan Limelight
20. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
21. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
22. Veera R. (VRL-10735) - Derian Hyndla
23. sonya (VRL-09386) - Miela VH17-018-1402
24. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
25. Desmi (VRL-14548) - A.D. Sacha
26. JP (VRL-01948) - Huovilan Heresia
27. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061
28. Desmi (VRL-14548) - Mareike
29. Odelie (VRL-08973) - Rosenkavalier
30. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles

3. Helppo A
1. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
3. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
5. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku
7. JP (VRL-01948) - Tullamore Delight VH18-035-0013
8. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
9. Liia (VRL-11284) - Huvin Hubertus VH18-018-0042
10. Miia (VRL-13534) - Durham's Thomas VH18-029-0033
11. JP (VRL-01948) - Thornton Gold VH18-035-0012
12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
13. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
14. Liia (VRL-11284) - Kaunon Pikkuvarpu VH18-018-0129
15. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
16. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
17. Miia (VRL-13534) - Darlington VH18-029-0034
18. Miia (VRL-13534) - Samson VH18-035-0011
19. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Railakka
20. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
21. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli
22. sonya (VRL-09386) - Kadotettu Kaamos VH16-018-2327
23. Veera R. (VRL-10735) - Piennen Rantaleijona
24. sonya (VRL-09386) - Be Mine VH17-029-0032
25. Liia (VRL-11284) - Haavelaakson Vienovilla VH18-018-0127
26. sonya (VRL-09386) - Petäjävaaran Pähkinänakkeli VH16-018-2329
27. JP (VRL-01948) - Caryhill Comet VH18-035-0022
28. Veera R. (VRL-10735) - Fresco Fiasco MET
29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Peikkoleikki
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna

4. Helppo A
1. Veera R. (VRL-10735) - Fresco Fiasco MET
2. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
3. JP (VRL-01948) - Thornton Gold VH18-035-0012
4. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Railakka
5. Miia (VRL-13534) - Lolita VH18-029-0044
6. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku
9. Veera R. (VRL-10735) - Piennen Rantaleijona
10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
11. Liia (VRL-11284) - Huvin Hubertus VH18-018-0042
12. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
13. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
14. Liia (VRL-11284) - Haavelaakson Vienovilla VH18-018-0127
15. sonya (VRL-09386) - Be Mine VH17-029-0032
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
17. Miia (VRL-13534) - Blarney's Marella VH18-029-0046
18. JP (VRL-01948) - Caryhill Comet VH18-035-0022
19. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
20. sonya (VRL-09386) - Petäjävaaran Pähkinänakkeli VH16-018-2329
21. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
22. sonya (VRL-09386) - Kadotettu Kaamos VH16-018-2327
23. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
24. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
25. Miia (VRL-13534) - Unity VH18-029-0045
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Peikkoleikki
27. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli
28. Liia (VRL-11284) - Kaunon Pikkuvarpu VH18-018-0129
29. JP (VRL-01948) - Tullamore Delight VH18-035-0013
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448