KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 27.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 8.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Roscoff
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 351-360"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 0/30
2. Helppo B 0/30
3. Helppo A 0/30
4. Helppo A 0/30

1. Helppo B
1. Desmi (VRL-14548) - Mareike
2. sonya (VRL-09386) - Suruhuume VH18-018-0271
3. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Mjollnir
4. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Signe
5. Odelie (VRL-08973) - Rosenkavalier
6. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
7. Veera R. (VRL-10735) - Derian Hyndla
8. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021
9. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
10. JP (VRL-01948) - Huovilan Limelight
11. Liia (VRL-11284) - Vuornan Pullapeto VH18-018-0043
12. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Tadgh VH18-024-0020
13. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
15. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061
16. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
17. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
18. Desmi (VRL-14548) - A.D. Sacha
19. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
20. Odelie (VRL-08973) - Donnerwetter
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
22. Liia (VRL-11284) - Haltialan Unikehrä VH17-018-2161
23. sonya (VRL-09386) - Miela VH17-018-1402
24. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
25. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
26. Desmi (VRL-14548) - Njörðr
27. sonya (VRL-09386) - Kaunon Kilkutti VH17-018-2145
28. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
29. JP (VRL-01948) - Huovilan Heresia
30. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin

2. Helppo B
1. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
2. JP (VRL-01948) - Huovilan Heresia
3. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
5. sonya (VRL-09386) - Suruhuume VH18-018-0271
6. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
7. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Mjollnir
8. Liia (VRL-11284) - Haltialan Unikehrä VH17-018-2161
9. JP (VRL-01948) - Huovilan Limelight
10. Odelie (VRL-08973) - Donnerwetter
11. Desmi (VRL-14548) - A.D. Sacha
12. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021
13. sonya (VRL-09386) - Miela VH17-018-1402
14. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
15. sonya (VRL-09386) - Kaunon Kilkutti VH17-018-2145
16. Odelie (VRL-08973) - Rosenkavalier
17. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
18. Desmi (VRL-14548) - Mareike
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
20. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Tadgh VH18-024-0020
21. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
22. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061
23. Veera R. (VRL-10735) - Derian Hyndla
24. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
25. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Signe
26. Desmi (VRL-14548) - Njörðr
27. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
28. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
29. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
30. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263

3. Helppo A
1. JP (VRL-01948) - Tullamore Delight VH18-035-0013
2. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Peikkoleikki
4. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
5. sonya (VRL-09386) - Kadotettu Kaamos VH16-018-2327
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
8. Miia (VRL-13534) - Samson VH18-035-0011
9. Veera R. (VRL-10735) - Piennen Rantaleijona
10. Miia (VRL-13534) - Durham's Thomas VH18-029-0033
11. sonya (VRL-09386) - Be Mine VH17-029-0032
12. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Railakka
13. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
14. sonya (VRL-09386) - Petäjävaaran Pähkinänakkeli VH16-018-2329
15. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
16. Miia (VRL-13534) - Darlington VH18-029-0034
17. JP (VRL-01948) - Thornton Gold VH18-035-0012
18. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
19. Liia (VRL-11284) - Haavelaakson Vienovilla VH18-018-0127
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku
21. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
22. Veera R. (VRL-10735) - Fresco Fiasco MET
23. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
24. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
25. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli
26. JP (VRL-01948) - Caryhill Comet VH18-035-0022
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
28. Liia (VRL-11284) - Huvin Hubertus VH18-018-0042
29. Liia (VRL-11284) - Kaunon Pikkuvarpu VH18-018-0129
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447

4. Helppo A
1. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Peikkoleikki
4. JP (VRL-01948) - Caryhill Comet VH18-035-0022
5. Veera R. (VRL-10735) - Fresco Fiasco MET
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
7. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
8. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Railakka
9. Liia (VRL-11284) - Huvin Hubertus VH18-018-0042
10. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
12. JP (VRL-01948) - Thornton Gold VH18-035-0012
13. Miia (VRL-13534) - Unity VH18-029-0045
14. sonya (VRL-09386) - Petäjävaaran Pähkinänakkeli VH16-018-2329
15. Miia (VRL-13534) - Blarney's Marella VH18-029-0046
16. Liia (VRL-11284) - Kaunon Pikkuvarpu VH18-018-0129
17. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
18. Veera R. (VRL-10735) - Piennen Rantaleijona
19. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli
20. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku
22. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
23. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
24. JP (VRL-01948) - Tullamore Delight VH18-035-0013
25. sonya (VRL-09386) - Be Mine VH17-029-0032
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
27. Miia (VRL-13534) - Lolita VH18-029-0044
28. Liia (VRL-11284) - Haavelaakson Vienovilla VH18-018-0127
29. sonya (VRL-09386) - Kadotettu Kaamos VH16-018-2327
30. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel