KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 28.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 8.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Roscoff
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 351-360"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 0/30
2. Helppo B 0/30
3. Helppo A 0/30
4. Helppo A 0/30

1. Helppo B
1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
2. Odelie (VRL-08973) - Rosenkavalier
3. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
4. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
5. Veera R. (VRL-10735) - Derian Hyndla
6. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
7. Liia (VRL-11284) - Vuornan Pullapeto VH18-018-0043
8. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
9. Odelie (VRL-08973) - Donnerwetter
10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
11. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061
12. Desmi (VRL-14548) - Mareike
13. sonya (VRL-09386) - Suruhuume VH18-018-0271
14. sonya (VRL-09386) - Miela VH17-018-1402
15. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021
16. JP (VRL-01948) - Huovilan Heresia
17. Desmi (VRL-14548) - Njörðr
18. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
19. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
20. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
21. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Mjollnir
22. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Tadgh VH18-024-0020
23. sonya (VRL-09386) - Kaunon Kilkutti VH17-018-2145
24. Liia (VRL-11284) - Haltialan Unikehrä VH17-018-2161
25. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
26. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
27. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Signe
28. JP (VRL-01948) - Huovilan Limelight
29. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
30. Desmi (VRL-14548) - A.D. Sacha

2. Helppo B
1. JP (VRL-01948) - Huovilan Limelight
2. sonya (VRL-09386) - Suruhuume VH18-018-0271
3. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
4. JP (VRL-01948) - Huovilan Heresia
5. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
6. Odelie (VRL-08973) - Donnerwetter
7. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Signe
8. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
9. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Tadgh VH18-024-0020
10. Odelie (VRL-08973) - Rosenkavalier
11. Veera R. (VRL-10735) - Derian Hyndla
12. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
14. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021
15. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
16. sonya (VRL-09386) - Miela VH17-018-1402
17. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
19. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061
20. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
21. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
22. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
23. Desmi (VRL-14548) - Mareike
24. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Mjollnir
25. Desmi (VRL-14548) - A.D. Sacha
26. Desmi (VRL-14548) - Njörðr
27. Liia (VRL-11284) - Haltialan Unikehrä VH17-018-2161
28. sonya (VRL-09386) - Kaunon Kilkutti VH17-018-2145
29. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
30. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124

3. Helppo A
1. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
2. Miia (VRL-13534) - Durham's Thomas VH18-029-0033
3. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Peikkoleikki
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
5. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli
6. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
7. sonya (VRL-09386) - Petäjävaaran Pähkinänakkeli VH16-018-2329
8. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
9. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
10. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
11. Liia (VRL-11284) - Haavelaakson Vienovilla VH18-018-0127
12. Veera R. (VRL-10735) - Piennen Rantaleijona
13. Veera R. (VRL-10735) - Fresco Fiasco MET
14. JP (VRL-01948) - Tullamore Delight VH18-035-0013
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
16. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
17. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
18. JP (VRL-01948) - Caryhill Comet VH18-035-0022
19. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
22. Liia (VRL-11284) - Kaunon Pikkuvarpu VH18-018-0129
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
24. sonya (VRL-09386) - Kadotettu Kaamos VH16-018-2327
25. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Railakka
26. Miia (VRL-13534) - Samson VH18-035-0011
27. Miia (VRL-13534) - Darlington VH18-029-0034
28. sonya (VRL-09386) - Be Mine VH17-029-0032
29. JP (VRL-01948) - Thornton Gold VH18-035-0012
30. Liia (VRL-11284) - Huvin Hubertus VH18-018-0042

4. Helppo A
1. Miia (VRL-13534) - Unity VH18-029-0045
2. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
3. sonya (VRL-09386) - Kadotettu Kaamos VH16-018-2327
4. Liia (VRL-11284) - Kaunon Pikkuvarpu VH18-018-0129
5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Peikkoleikki
6. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
7. Miia (VRL-13534) - Blarney's Marella VH18-029-0046
8. Miia (VRL-13534) - Lolita VH18-029-0044
9. sonya (VRL-09386) - Petäjävaaran Pähkinänakkeli VH16-018-2329
10. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
11. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
12. Liia (VRL-11284) - Huvin Hubertus VH18-018-0042
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
14. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
17. Veera R. (VRL-10735) - Piennen Rantaleijona
18. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli
19. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
20. JP (VRL-01948) - Caryhill Comet VH18-035-0022
21. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
22. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku
24. sonya (VRL-09386) - Be Mine VH17-029-0032
25. JP (VRL-01948) - Tullamore Delight VH18-035-0013
26. JP (VRL-01948) - Thornton Gold VH18-035-0012
27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
28. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Railakka
29. Veera R. (VRL-10735) - Fresco Fiasco MET
30. Liia (VRL-11284) - Haavelaakson Vienovilla VH18-018-0127