KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 29.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 8.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Roscoff
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 351-360"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 0/30
2. Helppo B 0/30
3. Helppo A 0/30
4. Helppo A 0/30

1. Helppo B
1. Odelie (VRL-08973) - Donnerwetter
2. JP (VRL-01948) - Huovilan Limelight
3. JP (VRL-01948) - Huovilan Heresia
4. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
6. sonya (VRL-09386) - Kaunon Kilkutti VH17-018-2145
7. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Tadgh VH18-024-0020
8. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
9. Veera R. (VRL-10735) - Derian Hyndla
10. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021
11. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061
12. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
13. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
14. Desmi (VRL-14548) - Mareike
15. Desmi (VRL-14548) - A.D. Sacha
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
17. Odelie (VRL-08973) - Rosenkavalier
18. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
19. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
20. Desmi (VRL-14548) - Njörðr
21. Liia (VRL-11284) - Haltialan Unikehrä VH17-018-2161
22. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Signe
23. sonya (VRL-09386) - Suruhuume VH18-018-0271
24. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
25. sonya (VRL-09386) - Miela VH17-018-1402
26. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
27. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Mjollnir
28. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
29. Liia (VRL-11284) - Vuornan Pullapeto VH18-018-0043
30. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263

2. Helppo B
1. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
2. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
3. Uppe (VRL-11253) - Mellowdale's Herakles
4. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
6. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Tadgh VH18-024-0020
7. Veera R. (VRL-10735) - Brynhild Mjollnir
8. Veera R. (VRL-10735) - Sagavik Signe
9. Veera R. (VRL-10735) - Derian Hyndla
10. sonya (VRL-09386) - Kaunon Kilkutti VH17-018-2145
11. Vibaja (VRL-00727) - Mayhem Nolanda VH18-017-0061
12. Odelie (VRL-08973) - Donnerwetter
13. JP (VRL-01948) - Huovilan Limelight
14. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039
15. JP (VRL-01948) - Huovilan Heresia
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
17. sonya (VRL-09386) - Miela VH17-018-1402
18. Desmi (VRL-14548) - A.D. Sacha
19. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
20. Odelie (VRL-08973) - Rosenkavalier
21. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
22. Desmi (VRL-14548) - Mareike
23. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Maclovio VH18-024-0021
24. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
25. Desmi (VRL-14548) - Njörðr
26. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
27. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
28. Kida (VRL-08368) - Viipurin Tiuku VH18-018-0266
29. sonya (VRL-09386) - Suruhuume VH18-018-0271
30. Liia (VRL-11284) - Haltialan Unikehrä VH17-018-2161

3. Helppo A
1. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
3. sonya (VRL-09386) - Petäjävaaran Pähkinänakkeli VH16-018-2329
4. Miia (VRL-13534) - Durham's Thomas VH18-029-0033
5. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Railakka
6. JP (VRL-01948) - Caryhill Comet VH18-035-0022
7. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
8. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
10. Veera R. (VRL-10735) - Piennen Rantaleijona
11. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Peikkoleikki
13. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
14. sonya (VRL-09386) - Kadotettu Kaamos VH16-018-2327
15. Liia (VRL-11284) - Kaunon Pikkuvarpu VH18-018-0129
16. sonya (VRL-09386) - Be Mine VH17-029-0032
17. Miia (VRL-13534) - Darlington VH18-029-0034
18. Veera R. (VRL-10735) - Fresco Fiasco MET
19. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
21. JP (VRL-01948) - Tullamore Delight VH18-035-0013
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
23. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
24. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
25. Liia (VRL-11284) - Huvin Hubertus VH18-018-0042
26. JP (VRL-01948) - Thornton Gold VH18-035-0012
27. Liia (VRL-11284) - Haavelaakson Vienovilla VH18-018-0127
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku
29. Miia (VRL-13534) - Samson VH18-035-0011
30. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324

4. Helppo A
1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
2. Uppe (VRL-11253) - Waldemar
3. Veera R. (VRL-10735) - Piennen Rantaleijona
4. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
5. Kida (VRL-08368) - Tähtipuron Adalmiina VH18-018-0265
6. JP (VRL-01948) - Thornton Gold VH18-035-0012
7. Liia (VRL-11284) - Haavelaakson Vienovilla VH18-018-0127
8. JP (VRL-01948) - Tullamore Delight VH18-035-0013
9. Kida (VRL-08368) - Sinisiiven Heili VH18-018-0264
10. Miia (VRL-13534) - Lolita VH18-029-0044
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
12. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli
13. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
14. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Railakka
15. Miia (VRL-13534) - Unity VH18-029-0045
16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Peikkoleikki
17. sonya (VRL-09386) - Kadotettu Kaamos VH16-018-2327
18. sonya (VRL-09386) - Be Mine VH17-029-0032
19. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
22. Miia (VRL-13534) - Blarney's Marella VH18-029-0046
23. sonya (VRL-09386) - Petäjävaaran Pähkinänakkeli VH16-018-2329
24. Liia (VRL-11284) - Huvin Hubertus VH18-018-0042
25. Veera R. (VRL-10735) - Fresco Fiasco MET
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku
27. JP (VRL-01948) - Caryhill Comet VH18-035-0022
28. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
29. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
30. Liia (VRL-11284) - Kaunon Pikkuvarpu VH18-018-0129