KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 21.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Vuorna
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 381-390"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 30/30 TT
2. Helppo B 30/30 TT
3. Helppo A 30/30 TT
4. Helppo A 30/30 TT

1. Helppo B
1. suba (VRL-12468) - Børghalls Arne VH15-053-0184
2. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
3. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
4. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
5. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
7. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikkupilvi VH17-018-1300
8. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
9. Shannon. (VRL-05645) - Vehkakorven Minera VH16-024-0083
10. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
11. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
12. suba (VRL-12468) - Bettan SWE VH15-053-0185
13. Liia (VRL-11284) - Aittalan Pistaasipusu VH17-018-2226
14. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
15. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
16. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Hermione VH16-023-0089
17. Melina (VRL-11408) - Pitsipiirre VH18-018-0433
18. Shannon. (VRL-05645) - Eurwen of Smithloch VH17-024-0105
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
20. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Black Wizard VH16-017-0322
21. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
22. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Aurinkoleija VH18-018-0409
23. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hilikutti VH16-018-1267
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
25. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
26. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
27. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
29. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
30. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059

2. Helppo B
1. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
2. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Destin To Dream VH18-026-0005
3. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Black Wizard VH16-017-0322
4. suba (VRL-12468) - Derian Ragnar VH15-053-0142
5. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Aurinkoleija VH18-018-0409
6. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
7. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Räiskäles VH18-018-0504
8. Melina (VRL-11408) - Pitsipiirre VH18-018-0433
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikkupilvi VH17-018-1300
10. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
12. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
13. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
14. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
15. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
16. suba (VRL-12468) - Bjarne av Kleppur VH15-053-0140
17. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
18. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
19. suba (VRL-12468) - Matilde av Kleppur VH15-053-0052
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
22. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
23. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hilikutti VH16-018-1267
24. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
25. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Broby VH17-024-0143
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
27. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Hermione VH16-023-0089
28. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
29. Liia (VRL-11284) - Maanan Kultavilla VH17-018-2228
30. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703

3. Helppo A
1. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087
2. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
3. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattaramyrsky VH18-018-0199
4. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elsi
6. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna
7. sarqquu (VRL-04374) - Shahira Rico VH16-003-0249
8. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
9. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
11. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki
12. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
13. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
14. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
15. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
16. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
17. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
18. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
19. Liia (VRL-11284) - Raitulan Unikko VH17-018-2225
20. suba (VRL 12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
21. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
23. Shannon. (VRL-05645) - CLAR Zhirayr VH16-003-0132
24. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
25. sarqquu (VRL-04374) - Ti-Ti-Uu VH17-018-0704
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
27. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
28. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
29. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
30. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061

4. Helppo A
1. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
2. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
4. sarqquu (VRL-04374) - Ti-Ti-Uu VH17-018-0704
5. Liia (VRL-11284) - Jeilin Kuuviulu
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elsi
8. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
9. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
10. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
11. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
12. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
13. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
14. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
15. Liia (VRL-11284) - Kaunon Tohveliritari VH18-018-0446
16. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
17. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
18. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
20. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
21. Shannon. (VRL-05645) - Balajka WŁ VH17-003-0123
22. sarqquu (VRL-04374) - Shahira Rico VH16-003-0249
23. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
24. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
25. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
26. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
27. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna
28. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
29. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
30. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki