KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 22.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Vuorna
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 381-390"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 0/30
2. Helppo B 0/30
3. Helppo A 0/30
4. Helppo A 0/30

1. Helppo B
1. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
3. Melina (VRL-11408) - Pitsipiirre VH18-018-0433
4. Liia (VRL-11284) - Aittalan Pistaasipusu VH17-018-2226
5. suba (VRL-12468) - Børghalls Arne VH15-053-0184
6. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hilikutti VH16-018-1267
7. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikkupilvi VH17-018-1300
9. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
10. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
11. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
12. Shannon. (VRL-05645) - Vehkakorven Minera VH16-024-0083
13. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Aurinkoleija VH18-018-0409
14. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
15. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
16. Shannon. (VRL-05645) - Eurwen of Smithloch VH17-024-0105
17. suba (VRL-12468) - Bettan SWE VH15-053-0185
18. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
20. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
21. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
23. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
24. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
25. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Hermione VH16-023-0089
26. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
27. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
28. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
29. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Black Wizard VH16-017-0322
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441

2. Helppo B
1. Liia (VRL-11284) - Maanan Kultavilla VH17-018-2228
2. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
3. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Black Wizard VH16-017-0322
4. suba (VRL-12468) - Matilde av Kleppur VH15-053-0052
5. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Aurinkoleija VH18-018-0409
6. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Broby VH17-024-0143
7. suba (VRL-12468) - Derian Ragnar VH15-053-0142
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
9. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
10. suba (VRL-12468) - Bjarne av Kleppur VH15-053-0140
11. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
12. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Destin To Dream VH18-026-0005
13. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
14. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
16. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
18. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
19. Melina (VRL-11408) - Pitsipiirre VH18-018-0433
20. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
21. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
22. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
23. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Räiskäles VH18-018-0504
24. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
26. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
27. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hilikutti VH16-018-1267
28. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
29. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Hermione VH16-023-0089
30. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikkupilvi VH17-018-1300

3. Helppo A
1. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
2. Liia (VRL-11284) - Raitulan Unikko VH17-018-2225
3. sarqquu (VRL-04374) - Shahira Rico VH16-003-0249
4. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
5. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
6. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
7. sarqquu (VRL-04374) - Ti-Ti-Uu VH17-018-0704
8. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
9. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
10. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
11. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
12. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
13. Shannon. (VRL-05645) - CLAR Zhirayr VH16-003-0132
14. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
15. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
17. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
18. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
19. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki
20. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
21. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elsi
24. suba (VRL 12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
25. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
26. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
27. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
28. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattaramyrsky VH18-018-0199
29. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449

4. Helppo A
1. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
2. Liia (VRL-11284) - Kaunon Tohveliritari VH18-018-0446
3. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
4. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
5. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
6. sarqquu (VRL-04374) - Ti-Ti-Uu VH17-018-0704
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
8. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
9. Liia (VRL-11284) - Jeilin Kuuviulu
10. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
12. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
13. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
14. sarqquu (VRL-04374) - Shahira Rico VH16-003-0249
15. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
16. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
17. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
18. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
19. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elsi
21. Shannon. (VRL-05645) - Balajka WŁ VH17-003-0123
22. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
23. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
24. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
25. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
26. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki
27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
28. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
29. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna
30. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445