KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 24.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Vuorna
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 381-390"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 0/30
2. Helppo B 0/30
3. Helppo A 0/30
4. Helppo A 0/30

1. Helppo B
1. Shannon. (VRL-05645) - Eurwen of Smithloch VH17-024-0105
2. Shannon. (VRL-05645) - Vehkakorven Minera VH16-024-0083
3. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
4. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
5. suba (VRL-12468) - Bettan SWE VH15-053-0185
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
7. Melina (VRL-11408) - Pitsipiirre VH18-018-0433
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
9. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
10. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Black Wizard VH16-017-0322
11. suba (VRL-12468) - Børghalls Arne VH15-053-0184
12. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
13. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
14. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
15. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hilikutti VH16-018-1267
16. Liia (VRL-11284) - Aittalan Pistaasipusu VH17-018-2226
17. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
19. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
20. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikkupilvi VH17-018-1300
22. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
23. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
24. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Hermione VH16-023-0089
25. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
26. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
27. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
28. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Aurinkoleija VH18-018-0409
29. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos

2. Helppo B
1. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
2. suba (VRL-12468) - Bjarne av Kleppur VH15-053-0140
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
4. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Destin To Dream VH18-026-0005
5. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
6. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
7. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Black Wizard VH16-017-0322
8. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Broby VH17-024-0143
9. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
10. Melina (VRL-11408) - Pitsipiirre VH18-018-0433
11. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Hermione VH16-023-0089
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
13. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Aurinkoleija VH18-018-0409
14. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
16. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Räiskäles VH18-018-0504
17. suba (VRL-12468) - Derian Ragnar VH15-053-0142
18. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
19. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
20. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikkupilvi VH17-018-1300
22. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
23. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
24. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
25. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
27. suba (VRL-12468) - Matilde av Kleppur VH15-053-0052
28. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hilikutti VH16-018-1267
29. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
30. Liia (VRL-11284) - Maanan Kultavilla VH17-018-2228

3. Helppo A
1. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
2. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
3. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
4. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
6. suba (VRL 12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
7. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087
8. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
9. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
10. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
11. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
12. Liia (VRL-11284) - Raitulan Unikko VH17-018-2225
13. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
14. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki
15. Shannon. (VRL-05645) - CLAR Zhirayr VH16-003-0132
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elsi
17. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
18. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
19. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna
20. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
21. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
23. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
24. sarqquu (VRL-04374) - Ti-Ti-Uu VH17-018-0704
25. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
27. sarqquu (VRL-04374) - Shahira Rico VH16-003-0249
28. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattaramyrsky VH18-018-0199
29. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
30. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800

4. Helppo A
1. Liia (VRL-11284) - Jeilin Kuuviulu
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
3. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
4. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
5. Shannon. (VRL-05645) - Balajka WŁ VH17-003-0123
6. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
7. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki
8. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
9. Liia (VRL-11284) - Kaunon Tohveliritari VH18-018-0446
10. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
11. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
12. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
13. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
14. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
15. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna
16. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
17. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
18. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
19. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
20. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
21. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elsi
23. sarqquu (VRL-04374) - Shahira Rico VH16-003-0249
24. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
26. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
27. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
28. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
29. sarqquu (VRL-04374) - Ti-Ti-Uu VH17-018-0704
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448