KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 26.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Vuorna
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 381-390"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 0/30
2. Helppo B 0/30
3. Helppo A 0/30
4. Helppo A 0/30

1. Helppo B
1. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikkupilvi VH17-018-1300
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
4. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
5. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
6. Melina (VRL-11408) - Pitsipiirre VH18-018-0433
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
8. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
9. suba (VRL-12468) - Børghalls Arne VH15-053-0184
10. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
11. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
12. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Black Wizard VH16-017-0322
13. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
14. Shannon. (VRL-05645) - Vehkakorven Minera VH16-024-0083
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
16. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
17. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
18. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Hermione VH16-023-0089
19. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Aurinkoleija VH18-018-0409
20. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
21. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
22. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
23. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
24. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
25. Shannon. (VRL-05645) - Eurwen of Smithloch VH17-024-0105
26. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hilikutti VH16-018-1267
27. Liia (VRL-11284) - Aittalan Pistaasipusu VH17-018-2226
28. suba (VRL-12468) - Bettan SWE VH15-053-0185
29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
30. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006

2. Helppo B
1. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Black Wizard VH16-017-0322
2. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Hermione VH16-023-0089
3. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
4. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Aurinkoleija VH18-018-0409
5. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
6. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Broby VH17-024-0143
7. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
8. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
10. suba (VRL-12468) - Derian Ragnar VH15-053-0142
11. suba (VRL-12468) - Bjarne av Kleppur VH15-053-0140
12. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikkupilvi VH17-018-1300
13. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
15. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
17. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
18. suba (VRL-12468) - Matilde av Kleppur VH15-053-0052
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
20. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
21. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
22. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Räiskäles VH18-018-0504
23. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
24. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
25. Liia (VRL-11284) - Maanan Kultavilla VH17-018-2228
26. Melina (VRL-11408) - Pitsipiirre VH18-018-0433
27. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Destin To Dream VH18-026-0005
28. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
29. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
30. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hilikutti VH16-018-1267

3. Helppo A
1. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
2. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
3. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattaramyrsky VH18-018-0199
4. Liia (VRL-11284) - Raitulan Unikko VH17-018-2225
5. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
6. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
7. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elsi
9. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna
10. sarqquu (VRL-04374) - Ti-Ti-Uu VH17-018-0704
11. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
12. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
13. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
14. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
15. sarqquu (VRL-04374) - Shahira Rico VH16-003-0249
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
17. Shannon. (VRL-05645) - CLAR Zhirayr VH16-003-0132
18. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087
19. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
21. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
22. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
23. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
24. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
25. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
26. suba (VRL 12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
27. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki
28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
29. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
30. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061

4. Helppo A
1. Shannon. (VRL-05645) - Balajka WŁ VH17-003-0123
2. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
3. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
4. sarqquu (VRL-04374) - Ti-Ti-Uu VH17-018-0704
5. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
6. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elsi
7. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
8. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
9. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
10. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
11. Liia (VRL-11284) - Kaunon Tohveliritari VH18-018-0446
12. sarqquu (VRL-04374) - Shahira Rico VH16-003-0249
13. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
14. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
16. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
17. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
18. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
19. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
20. Liia (VRL-11284) - Jeilin Kuuviulu
21. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
22. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
23. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki
24. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
25. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
26. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
27. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
28. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna
29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
30. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376