KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 27.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Vuorna
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 381-390"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 0/30
2. Helppo B 0/30
3. Helppo A 0/30
4. Helppo A 0/30

1. Helppo B
1. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
2. Liia (VRL-11284) - Aittalan Pistaasipusu VH17-018-2226
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
4. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikkupilvi VH17-018-1300
5. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
7. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
8. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
9. suba (VRL-12468) - Bettan SWE VH15-053-0185
10. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
12. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Aurinkoleija VH18-018-0409
13. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
14. suba (VRL-12468) - Børghalls Arne VH15-053-0184
15. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Black Wizard VH16-017-0322
16. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
17. Shannon. (VRL-05645) - Eurwen of Smithloch VH17-024-0105
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
19. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
20. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
21. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
22. Shannon. (VRL-05645) - Vehkakorven Minera VH16-024-0083
23. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
24. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
25. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Hermione VH16-023-0089
26. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
27. Melina (VRL-11408) - Pitsipiirre VH18-018-0433
28. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hilikutti VH16-018-1267
29. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
30. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540

2. Helppo B
1. Melina (VRL-11408) - Pitsipiirre VH18-018-0433
2. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Räiskäles VH18-018-0504
3. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Black Wizard VH16-017-0322
4. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
5. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
6. Liia (VRL-11284) - Maanan Kultavilla VH17-018-2228
7. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
8. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Aurinkoleija VH18-018-0409
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
10. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Broby VH17-024-0143
11. suba (VRL-12468) - Bjarne av Kleppur VH15-053-0140
12. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
13. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
14. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Destin To Dream VH18-026-0005
15. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikkupilvi VH17-018-1300
16. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
17. suba (VRL-12468) - Matilde av Kleppur VH15-053-0052
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
19. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
20. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
21. suba (VRL-12468) - Derian Ragnar VH15-053-0142
22. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
25. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
26. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
27. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
28. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
29. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hilikutti VH16-018-1267
30. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Hermione VH16-023-0089

3. Helppo A
1. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna
2. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
3. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
4. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elsi
6. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki
7. sarqquu (VRL-04374) - Shahira Rico VH16-003-0249
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
9. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
10. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
11. suba (VRL 12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
12. Shannon. (VRL-05645) - CLAR Zhirayr VH16-003-0132
13. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
15. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
16. Liia (VRL-11284) - Raitulan Unikko VH17-018-2225
17. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
18. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattaramyrsky VH18-018-0199
19. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
21. sarqquu (VRL-04374) - Ti-Ti-Uu VH17-018-0704
22. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
23. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
24. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087
25. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
26. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
27. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
28. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
29. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
30. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053

4. Helppo A
1. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
2. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
3. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki
4. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
5. sarqquu (VRL-04374) - Ti-Ti-Uu VH17-018-0704
6. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
7. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
8. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
9. Shannon. (VRL-05645) - Balajka WŁ VH17-003-0123
10. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
12. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
13. Liia (VRL-11284) - Jeilin Kuuviulu
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
15. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
16. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
17. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
18. Liia (VRL-11284) - Kaunon Tohveliritari VH18-018-0446
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
20. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
21. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
22. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
23. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
24. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
25. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
26. sarqquu (VRL-04374) - Shahira Rico VH16-003-0249
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elsi
28. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
29. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
30. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445