KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 29.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Vuorna
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 381-390"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 0/30
2. Helppo B 0/30
3. Helppo A 0/30
4. Helppo A 0/30

1. Helppo B
1. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
3. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Black Wizard VH16-017-0322
4. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Aurinkoleija VH18-018-0409
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
6. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
8. Shannon. (VRL-05645) - Eurwen of Smithloch VH17-024-0105
9. Shannon. (VRL-05645) - Vehkakorven Minera VH16-024-0083
10. Liia (VRL-11284) - Aittalan Pistaasipusu VH17-018-2226
11. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
12. suba (VRL-12468) - Bettan SWE VH15-053-0185
13. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
14. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
15. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
16. Melina (VRL-11408) - Pitsipiirre VH18-018-0433
17. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
18. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
19. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikkupilvi VH17-018-1300
21. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
22. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
23. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Hermione VH16-023-0089
24. suba (VRL-12468) - Børghalls Arne VH15-053-0184
25. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
26. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
27. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
28. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
29. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hilikutti VH16-018-1267
30. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098

2. Helppo B
1. suba (VRL-12468) - Bjarne av Kleppur VH15-053-0140
2. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Broby VH17-024-0143
3. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Aurinkoleija VH18-018-0409
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
5. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
6. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
7. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikkupilvi VH17-018-1300
8. suba (VRL-12468) - Derian Ragnar VH15-053-0142
9. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
11. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Räiskäles VH18-018-0504
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
14. suba (VRL-12468) - Matilde av Kleppur VH15-053-0052
15. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
16. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Black Wizard VH16-017-0322
17. Melina (VRL-11408) - Pitsipiirre VH18-018-0433
18. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Hermione VH16-023-0089
19. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hilikutti VH16-018-1267
20. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
21. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
22. Liia (VRL-11284) - Maanan Kultavilla VH17-018-2228
23. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Destin To Dream VH18-026-0005
24. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
25. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
26. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
27. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
28. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
29. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
30. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286

3. Helppo A
1. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
3. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattaramyrsky VH18-018-0199
4. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
6. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
7. Shannon. (VRL-05645) - CLAR Zhirayr VH16-003-0132
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
9. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elsi
11. suba (VRL 12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
12. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087
13. sarqquu (VRL-04374) - Ti-Ti-Uu VH17-018-0704
14. Liia (VRL-11284) - Raitulan Unikko VH17-018-2225
15. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
16. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
17. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
18. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
19. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
20. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
21. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
22. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
23. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
24. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
25. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
26. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
27. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
28. sarqquu (VRL-04374) - Shahira Rico VH16-003-0249
29. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki
30. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna

4. Helppo A
1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
2. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna
3. sarqquu (VRL-04374) - Shahira Rico VH16-003-0249
4. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki
5. sarqquu (VRL-04374) - Ti-Ti-Uu VH17-018-0704
6. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
7. Liia (VRL-11284) - Jeilin Kuuviulu
8. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
9. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
10. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
11. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elsi
13. Liia (VRL-11284) - Kaunon Tohveliritari VH18-018-0446
14. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
15. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
16. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
17. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
18. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
20. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
21. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
22. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
24. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
25. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
26. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
27. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
28. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
29. Shannon. (VRL-05645) - Balajka WŁ VH17-003-0123
30. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754