KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 30.3.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Vuorna
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 381-390"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 0/30
2. Helppo B 0/30
3. Helppo A 0/30
4. Helppo A 0/30

1. Helppo B
1. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
3. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
4. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
5. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
6. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Aurinkoleija VH18-018-0409
7. Liia (VRL-11284) - Aittalan Pistaasipusu VH17-018-2226
8. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
9. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
10. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Black Wizard VH16-017-0322
11. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
12. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikkupilvi VH17-018-1300
14. suba (VRL-12468) - Bettan SWE VH15-053-0185
15. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
16. Melina (VRL-11408) - Pitsipiirre VH18-018-0433
17. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
18. Shannon. (VRL-05645) - Eurwen of Smithloch VH17-024-0105
19. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Hermione VH16-023-0089
20. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
21. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
22. Shannon. (VRL-05645) - Vehkakorven Minera VH16-024-0083
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
24. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
25. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hilikutti VH16-018-1267
26. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
28. suba (VRL-12468) - Børghalls Arne VH15-053-0184
29. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440

2. Helppo B
1. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Räiskäles VH18-018-0504
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
3. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Broby VH17-024-0143
4. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Hilikutti VH16-018-1267
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
6. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
7. Melina (VRL-11408) - Pitsipiirre VH18-018-0433
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
9. suba (VRL-12468) - Derian Ragnar VH15-053-0142
10. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
11. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
12. suba (VRL-12468) - Bjarne av Kleppur VH15-053-0140
13. Enni (VRL-09601) - Kallohonka VH17-018-0098
14. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
15. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
16. Liia (VRL-11284) - Maanan Kultavilla VH17-018-2228
17. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
18. Kida (VRL-08368) - Ruusuniemen Pellava VH18-018-0263
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Pikkupilvi VH17-018-1300
21. Kida (VRL-08368) - Tuulenpesän Kehpostelija VH18-018-0286
22. Melina (VRL-11408) - Runon Hottikatti VH18-018-0369
23. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Pekko VH17-018-0703
24. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Black Wizard VH16-017-0322
25. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Aurinkoleija VH18-018-0409
26. suba (VRL-12468) - Matilde av Kleppur VH15-053-0052
27. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
28. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Hermione VH16-023-0089
29. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin
30. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Destin To Dream VH18-026-0005

3. Helppo A
1. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
2. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
3. Liia (VRL-11284) - Raitulan Unikko VH17-018-2225
4. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
5. sarqquu (VRL-04374) - Shahira Rico VH16-003-0249
6. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
7. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
8. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
9. Shannon. (VRL-05645) - CLAR Zhirayr VH16-003-0132
10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
11. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
12. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
13. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
14. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
15. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
16. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
17. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
18. sarqquu (VRL-04374) - Ti-Ti-Uu VH17-018-0704
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
20. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna
21. suba (VRL 12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
22. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
23. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattaramyrsky VH18-018-0199
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
25. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
26. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
27. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki
28. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elsi
30. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010

4. Helppo A
1. Melina (VRL-11408) - Minttu-Marja VH18-018-0370
2. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
3. Oresama (VRL-02753) - Ponipalleron Rihanna
4. Liia (VRL-11284) - Kaunon Tohveliritari VH18-018-0446
5. Liia (VRL-11284) - Jeilin Kuuviulu
6. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
7. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
8. sarqquu (VRL-04374) - Ti-Ti-Uu VH17-018-0704
9. Uppe (VRL-11253) - Vinhan Sirius
10. Enni (VRL-09601) - Kiusanhenkijä VH17-018-0061
11. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
12. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
13. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
15. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
16. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
17. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
18. Shannon. (VRL-05645) - Balajka WŁ VH17-003-0123
19. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053
20. sarqquu (VRL-04374) - Shahira Rico VH16-003-0249
21. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
22. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
23. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki
24. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
25. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
26. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310
27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
28. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elsi
30. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135