KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 1.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 23.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Vuorna
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 391-400"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 30/30 T
2. Helppo B 30/30 T
3. Helppo A 30/30 T
4. Helppo A 30/30 T

1. Helppo B
1. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Aavelaivan Aavekapteeni VH17-018-0537
2. JP (VRL-01948) - Lilymoor Jamie
3. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick
4. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088
5. Elva (VRL-14586) - Yawp Wasteland Rebel
6. Vibaja (VRL-00727) - Huovilan Mimosa VH17-017-0425
7. sonya (VRL-09386) - Fame's Dorali VH16-027-0169
8. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Candy Cane
9. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
10. Vibaja (VRL-00727) - Susikallion Akrobat VH017-017-0424
11. Liia (VRL-11284) - Aittalan Pistaasipusu VH17-018-2226
12. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
13. Miina (VRL-14592) - Inanna
14. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
15. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Bluebell
16. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara
17. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
18. Miina (VRL-14592) - Vividth's Lamia
19. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
20. sonya (VRL-09386) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
21. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Gardex VH18-017-0080
22. suba (VRL-12468) - Bettan SWE VH15-053-0185
23. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
24. Shannon. (VRL-05645) - Eurwen of Smithloch VH17-024-0105
25. Vibaja (VRL-00727) - Valentino's Jacqueline VH015-017-0784
26. suba (VRL-12468) - Børghalls Arne VH15-053-0184
27. Shannon. (VRL-05645) - Vehkakorven Minera VH16-024-0083
28. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
29. JP (VRL-01948) - Huovilan Gold Lime
30. sonya (VRL-09386) - Sterling Honey VH16-017-0145

2. Helppo B
1. Miina (VRL-14592) - Vividth's Lamia
2. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
3. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088
4. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Destin To Dream VH18-026-0005
5. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Gardex VH18-017-0080
6. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick
7. sonya (VRL-09386) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
8. Liia (VRL-11284) - Aittalan Pistaasipusu VH17-018-2226
9. suba (VRL-12468) - Matilde av Kleppur VH15-053-0052
10. Elva (VRL-14586) - Yawp Wasteland Rebel
11. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Broby VH17-024-0143
12. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Aavelaivan Aavekapteeni VH17-018-0537
13. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
14. JP (VRL-01948) - Lilymoor Jamie
15. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Candy Cane
16. sonya (VRL-09386) - Sterling Honey VH16-017-0145
17. Vibaja (VRL-00727) - Susikallion Akrobat VH017-017-0424
18. Vibaja (VRL-00727) - Huovilan Mimosa VH17-017-0425
19. Miina (VRL-14592) - Inanna
20. JP (VRL-01948) - Huovilan Gold Lime
21. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
22. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara
23. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
24. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
25. suba (VRL-12468) - Derian Ragnar VH15-053-0142
26. Vibaja (VRL-00727) - Valentino's Jacqueline VH015-017-0784
27. suba (VRL-12468) - Bjarne av Kleppur VH15-053-0140
28. sonya (VRL-09386) - Fame's Dorali VH16-027-0169
29. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
30. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Bluebell

3. Helppo A
1. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
2. Liia (VRL-11284) - Raitulan Unikko VH17-018-2225
3. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Iduna VH18-040-0018
4. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
5. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Nuuskunuha
6. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
7. sarqquu (VRL-04374) - Castello Honey VH15-027-0284
8. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
9. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087
10. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
11. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
12. suba (VRL 12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
13. JP (VRL-01948) - Hopewood Regent
14. suba (VRL-12468) - Derian Anrid VH14-053-0157
15. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122
16. sonya (VRL-09386) - Raatteen Mäyräkoira VH18-018-0299
17. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
18. Miina (VRL-14592) - Hafnia Pura
19. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
20. Liia (VRL-11284) - Kaunon Tohveliritari VH18-018-0446
21. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
22. sarqquu (VRL-04374) - Vennamon Keijupöly VH15-018-2264
23. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Rain
24. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
25. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
26. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
27. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
28. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
29. sonya (VRL-09386) - Raatteen Pilvi VH18-018-0298
30. sarqquu (VRL-04374) - Koistilan Vanilja VH18-018-0347

4. Helppo A
1. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
2. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
3. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
4. sonya (VRL-09386) - Raatteen Pilvi VH18-018-0298
5. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
6. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
7. Liia (VRL-11284) - Raitulan Unikko VH17-018-2225
8. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
9. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
10. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Rain
11. sarqquu (VRL-04374) - Castello Honey VH15-027-0284
12. Miina (VRL-14592) - Hafnia Pura
13. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
14. suba (VRL-12468) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808
15. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Nuuskunuha
16. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
17. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
18. JP (VRL-01948) - Hopewood Regent
19. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
20. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Iduna VH18-040-0018
21. sonya (VRL-09386) - Raatteen Mäyräkoira VH18-018-0299
22. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
23. Liia (VRL-11284) - Kaunon Tohveliritari VH18-018-0446
24. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
25. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
26. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
27. sarqquu (VRL-04374) - Koistilan Vanilja VH18-018-0347
28. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122
29. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
30. sarqquu (VRL-04374) - Vennamon Keijupöly VH15-018-2264