KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 2.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 23.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Vuorna
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 391-400"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 0/30
2. Helppo B 0/30
3. Helppo A 0/30
4. Helppo A 0/30

1. Helppo B
1. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Candy Cane
2. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Bluebell
3. Liia (VRL-11284) - Aittalan Pistaasipusu VH17-018-2226
4. sonya (VRL-09386) - Fame's Dorali VH16-027-0169
5. Miina (VRL-14592) - Vividth's Lamia
6. sonya (VRL-09386) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
7. Vibaja (VRL-00727) - Susikallion Akrobat VH017-017-0424
8. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088
9. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick
10. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
11. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
12. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
13. Shannon. (VRL-05645) - Eurwen of Smithloch VH17-024-0105
14. sonya (VRL-09386) - Sterling Honey VH16-017-0145
15. suba (VRL-12468) - Bettan SWE VH15-053-0185
16. suba (VRL-12468) - Børghalls Arne VH15-053-0184
17. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
18. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Aavelaivan Aavekapteeni VH17-018-0537
19. Vibaja (VRL-00727) - Huovilan Mimosa VH17-017-0425
20. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Gardex VH18-017-0080
21. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
22. JP (VRL-01948) - Lilymoor Jamie
23. Elva (VRL-14586) - Yawp Wasteland Rebel
24. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
25. JP (VRL-01948) - Huovilan Gold Lime
26. Shannon. (VRL-05645) - Vehkakorven Minera VH16-024-0083
27. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara
28. Miina (VRL-14592) - Inanna
29. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
30. Vibaja (VRL-00727) - Valentino's Jacqueline VH015-017-0784

2. Helppo B
1. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Candy Cane
2. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088
3. suba (VRL-12468) - Bjarne av Kleppur VH15-053-0140
4. JP (VRL-01948) - Huovilan Gold Lime
5. Elva (VRL-14586) - Yawp Wasteland Rebel
6. Vibaja (VRL-00727) - Huovilan Mimosa VH17-017-0425
7. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
8. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
9. sonya (VRL-09386) - Sterling Honey VH16-017-0145
10. sonya (VRL-09386) - Fame's Dorali VH16-027-0169
11. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Broby VH17-024-0143
12. suba (VRL-12468) - Derian Ragnar VH15-053-0142
13. Miina (VRL-14592) - Vividth's Lamia
14. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick
15. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
16. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Gardex VH18-017-0080
17. sonya (VRL-09386) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
18. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Destin To Dream VH18-026-0005
19. JP (VRL-01948) - Lilymoor Jamie
20. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
21. suba (VRL-12468) - Matilde av Kleppur VH15-053-0052
22. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara
23. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Bluebell
24. Liia (VRL-11284) - Aittalan Pistaasipusu VH17-018-2226
25. Vibaja (VRL-00727) - Susikallion Akrobat VH017-017-0424
26. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
27. Vibaja (VRL-00727) - Valentino's Jacqueline VH015-017-0784
28. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Aavelaivan Aavekapteeni VH17-018-0537
29. Miina (VRL-14592) - Inanna
30. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301

3. Helppo A
1. Miina (VRL-14592) - Hafnia Pura
2. sarqquu (VRL-04374) - Vennamon Keijupöly VH15-018-2264
3. JP (VRL-01948) - Hopewood Regent
4. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
5. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
6. sonya (VRL-09386) - Raatteen Pilvi VH18-018-0298
7. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
8. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
9. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
10. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
11. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087
12. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Nuuskunuha
13. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
14. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Iduna VH18-040-0018
15. Liia (VRL-11284) - Raitulan Unikko VH17-018-2225
16. sarqquu (VRL-04374) - Castello Honey VH15-027-0284
17. Liia (VRL-11284) - Kaunon Tohveliritari VH18-018-0446
18. sonya (VRL-09386) - Raatteen Mäyräkoira VH18-018-0299
19. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122
20. suba (VRL 12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
21. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Rain
22. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
23. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
24. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
25. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
26. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
27. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
28. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
29. sarqquu (VRL-04374) - Koistilan Vanilja VH18-018-0347
30. suba (VRL-12468) - Derian Anrid VH14-053-0157

4. Helppo A
1. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
2. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
3. suba (VRL-12468) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808
4. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
5. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Nuuskunuha
6. Liia (VRL-11284) - Kaunon Tohveliritari VH18-018-0446
7. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
8. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
9. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
10. Liia (VRL-11284) - Raitulan Unikko VH17-018-2225
11. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122
12. sonya (VRL-09386) - Raatteen Mäyräkoira VH18-018-0299
13. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Iduna VH18-040-0018
14. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
15. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
16. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
17. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
18. sarqquu (VRL-04374) - Castello Honey VH15-027-0284
19. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
20. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Rain
21. JP (VRL-01948) - Hopewood Regent
22. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
23. sonya (VRL-09386) - Raatteen Pilvi VH18-018-0298
24. Miina (VRL-14592) - Hafnia Pura
25. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
26. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
27. sarqquu (VRL-04374) - Vennamon Keijupöly VH15-018-2264
28. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
29. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
30. sarqquu (VRL-04374) - Koistilan Vanilja VH18-018-0347