KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 6.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 23.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Vuorna
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 391-400"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo B 0/30
2. Helppo B 0/30
3. Helppo A 0/30
4. Helppo A 0/30

1. Helppo B
1. JP (VRL-01948) - Lilymoor Jamie
2. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Gardex VH18-017-0080
3. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Aavelaivan Aavekapteeni VH17-018-0537
4. sonya (VRL-09386) - Fame's Dorali VH16-027-0169
5. Shannon. (VRL-05645) - Eurwen of Smithloch VH17-024-0105
6. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick
7. Vibaja (VRL-00727) - Susikallion Akrobat VH017-017-0424
8. Miina (VRL-14592) - Vividth's Lamia
9. Vibaja (VRL-00727) - Valentino's Jacqueline VH015-017-0784
10. JP (VRL-01948) - Huovilan Gold Lime
11. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Bluebell
12. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
13. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara
14. Shannon. (VRL-05645) - Vehkakorven Minera VH16-024-0083
15. sonya (VRL-09386) - Sterling Honey VH16-017-0145
16. suba (VRL-12468) - Bettan SWE VH15-053-0185
17. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
18. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
19. Miina (VRL-14592) - Inanna
20. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Cottontail VH17-024-0124
21. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
22. Elva (VRL-14586) - Yawp Wasteland Rebel
23. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
24. Liia (VRL-11284) - Aittalan Pistaasipusu VH17-018-2226
25. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088
26. sonya (VRL-09386) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
27. Vibaja (VRL-00727) - Huovilan Mimosa VH17-017-0425
28. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Candy Cane
29. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
30. suba (VRL-12468) - Børghalls Arne VH15-053-0184

2. Helppo B
1. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
2. suba (VRL-12468) - Derian Ragnar VH15-053-0142
3. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Chenin Blanc VH16-023-0088
4. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick
5. JP (VRL-01948) - Lilymoor Jamie
6. Liia (VRL-11284) - Blaebond Pink Fury VH17-022-0059
7. suba (VRL-12468) - Bjarne av Kleppur VH15-053-0140
8. suba (VRL-12468) - Matilde av Kleppur VH15-053-0052
9. sonya (VRL-09386) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
10. JP (VRL-01948) - Huovilan Gold Lime
11. sonya (VRL-09386) - Sterling Honey VH16-017-0145
12. Liia (VRL-11284) - Aittalan Pistaasipusu VH17-018-2226
13. Miina (VRL-14592) - Vividth's Lamia
14. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Bluebell
15. Shannon. (VRL-05645) - Maldwyn Gwess VH18-024-0017
16. Vibaja (VRL-00727) - Valentino's Jacqueline VH015-017-0784
17. JP (VRL-01948) - Valentino's Jacqueline
18. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Destin To Dream VH18-026-0005
19. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen
20. Miina (VRL-14592) - Inanna
21. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Candy Cane
22. sarqquu (VRL-04374) - Adinan Aavelaivan Aavekapteeni VH17-018-0537
23. Vibaja (VRL-00727) - Huovilan Mimosa VH17-017-0425
24. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Broby VH17-024-0143
25. Elva (VRL-14586) - PP’s Megara
26. sonya (VRL-09386) - Fame's Dorali VH16-027-0169
27. Vibaja (VRL-00727) - Susikallion Akrobat VH017-017-0424
28. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301
29. Elva (VRL-14586) - Yawp Wasteland Rebel
30. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Gardex VH18-017-0080

3. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
2. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
3. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
4. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
5. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087
6. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
7. Liia (VRL-11284) - Raitulan Unikko VH17-018-2225
8. sarqquu (VRL-04374) - Castello Honey VH15-027-0284
9. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
10. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
11. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Nuuskunuha
12. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
13. suba (VRL-12468) - Derian Anrid VH14-053-0157
14. JP (VRL-01948) - Hopewood Regent
15. sonya (VRL-09386) - Raatteen Mäyräkoira VH18-018-0299
16. Miina (VRL-14592) - Hafnia Pura
17. sarqquu (VRL-04374) - Vennamon Keijupöly VH15-018-2264
18. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
19. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Iduna VH18-040-0018
20. Liia (VRL-11284) - Kaunon Tohveliritari VH18-018-0446
21. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
22. sarqquu (VRL-04374) - Koistilan Vanilja VH18-018-0347
23. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
24. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
25. suba (VRL 12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
26. sonya (VRL-09386) - Raatteen Pilvi VH18-018-0298
27. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
28. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Rain
29. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
30. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122

4. Helppo A
1. Oona (VRL-11983) - Finlandia VH18-018-0059
2. Miina (VRL-14592) - Hafnia Pura
3. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754
4. Dimma (VRL-08204) - Liljan Priimus
5. sonya (VRL-09386) - Mörkövaaran Tellu VH17-018-1347
6. JP (VRL-01948) - Hopewood Regent
7. Liia (VRL-11284) - Kaunon Tohveliritari VH18-018-0446
8. sonya (VRL-09386) - Raatteen Mäyräkoira VH18-018-0299
9. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311
10. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
11. sarqquu (VRL-04374) - Koistilan Vanilja VH18-018-0347
12. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
13. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
14. sarqquu (VRL-04374) - Castello Honey VH15-027-0284
15. Kida (VRL-08368) - Liljan Arotuulia VH18-018-0337
16. suba (VRL-12468) - Reposaaren Nippanappa VH14-018-0808
17. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Iduna VH18-040-0018
18. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
19. sarqquu (VRL-04374) - Vennamon Keijupöly VH15-018-2264
20. Dimma (VRL-08204) - Huvitutin Umppa-Lumppa VH16-018-1800
21. Miina (VRL-14592) - Nuppuran Nuuskunuha
22. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Rain
23. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300
24. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
25. Liia (VRL-11284) - Raitulan Unikko VH17-018-2225
26. sonya (VRL-09386) - Raatteen Pilvi VH18-018-0298
27. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
28. suba (VRL-12468) - Derian Brenda VH15-053-0216
29. Vibaja (VRL-00727) - Anffin Arovuokko VH18-018-0475
30. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122