KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 6.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 27.3.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Rustvalla
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 411-420"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo C 0/30
2. Helppo C 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo C
1. mori-mori (VRL-11325) - Tosi-Jonne VH18-018-0564
2. Melina (VRL-11408) - Runorannan Fonzie VH16-017-0411
3. sonya (VRL-09386) - Fame's Dorali VH16-027-0169
4. Serena (VRL-09334) - R'ad al Rayydan VH17-003-0153
5. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Montecarlo VH06-017-2171
6. Serena (VRL-09334) - Maeleachlainn VH18-035-0004
7. S (VRL-00329) - Brackholme Norman II VH18-089-0001
8. Liia (VRL-11284) - Liljan Tuiskutuuli VH17-018-2230
9. S (VRL-00329) - Nkechinyere VH15-277-0001
10. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Seireeni VH18-018-0547
11. sonya (VRL-09386) - Fairy Fortunate LAC VH16-035-0096
12. S (VRL-00329) - Kwame
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kasakka
14. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Proosa VH18-018-0548
15. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tulitaika
16. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Leon Lad VH17-046-0034
17. Liia (VRL-11284) - Tiusan Prinsessatango VH17-018-2224
18. Liia (VRL-11284) - Glenwood Peanut VH18-022-0012
19. Serena (VRL-09334) - Maldwyn Eärendil VH18-026-0011
20. Melina (VRL-11408) - Runon Naavaparta
21. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki
22. Melina (VRL-11408) - Fiktion Meliisa VH17-018-0048
23. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Onni VH18-018-0549
24. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Topaz VH17-022-0086
25. sonya (VRL-09386) - Sterling Honey VH16-017-0145
26. sarqquu (VRL-04374) - Zitron Fajr VH15-003-0524
27. Shannon. (VRL-05645) - RWR Spookish Paradox VH16-078-0001
28. mori-mori (VRL-11325) - Hirsholman Utopia VH18-018-0567
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
30. mori-mori (VRL-11325) - Kärmesrovio VH18-018-0562

2. Helppo C
1. mori-mori (VRL-11325) - Kärmesrovio VH18-018-0562
2. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Seireeni VH18-018-0547
3. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Topaz VH17-022-0086
4. mori-mori (VRL-11325) - Hirsholman Utopia VH18-018-0567
5. S (VRL-00329) - Jonens Ädelmodig VH14-028-0333
6. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Montecarlo VH06-017-2171
7. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Onni VH18-018-0549
8. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Proosa VH18-018-0548
9. sarqquu (VRL-04374) - Zitron Fajr VH15-003-0524
10. Melina (VRL-11408) - Runorannan Fonzie VH16-017-0411
11. mori-mori (VRL-11325) - Tosi-Jonne VH18-018-0564
12. Serena (VRL-09334) - Vuornan Bambiepuffs VH17-017-0430
13. Melina (VRL-11408) - Runon Naavaparta
14. Melina (VRL-11408) - Fiktion Meliisa VH17-018-0048
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kasakka
16. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Leon Lad VH17-046-0034
17. S (VRL-00329) - Hammond Ion VH16-092-0003
18. sonya (VRL-09386) - Fairy Fortunate LAC VH16-035-0096
19. Serena (VRL-09334) - Lilium 5594 VH15-017-0579
20. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tulitaika
21. S (VRL-00329) - Joyendales Rowley VH18-089-0002
22. Shannon. (VRL-05645) - RWR Spookish Paradox VH16-078-0001
23. sonya (VRL-09386) - Fame's Dorali VH16-027-0169
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valonna
25. sonya (VRL-09386) - Sterling Honey VH16-017-0145
26. Liia (VRL-11284) - Glenwood Peanut VH18-022-0012
27. Uppe (VRL-11253) - Runon Tuuminki
28. Liia (VRL-11284) - Tiusan Prinsessatango VH17-018-2224
29. Liia (VRL-11284) - Liljan Tuiskutuuli VH17-018-2230
30. Serena (VRL-09334) - Roscoff Buttons VH18-027-0003

3. Vaativa B
1. Lissu T. (VRL-12701) - Valvehoure
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela
5. Liia (VRL-11284) - Runon Kuunappa VH18-018-0586
6. Dimma (VRL-08204) - Oldfinion Lahjatar VH17-018-1659
7. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Eriveria VH18-013-0026
8. Desmi (VRL-14548) - Daario of Smithloch
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rosita
10. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Atemberaubend VH18-013-0032
11. Liia (VRL-11284) - Brunnby Doublemint Crumbs VH17-023-0096
12. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Viidakkokettu VH18-018-0417
13. Serena (VRL-09334) - Rajattoman Kuutamo VH16-018-0809
14. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
16. sonya (VRL-09386) - Maanan Hopeapaju VH18-018-0174
17. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
18. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Kompetent
19. S (VRL-00329) - Rhodium Ion
20. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Rallatus
21. S (VRL-00329) - Jonens Marts VH16-008-0012
22. S (VRL-00329) - Charibert Ion VH16-178-0005
23. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tähtönen
24. Serena (VRL-09334) - DF Samhain VH17-035-0089
25. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
26. sonya (VRL-09386) - Villahaan Levi VH18-018-0483
27. Melina (VRL-11408) - Kaunon Salmiakkipusu VH18-018-0408
28. Uppe (VRL-11253) - Kotimetsän Nero
29. Serena (VRL-09334) - Finion Pearlfection VH18-031-0113
30. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli

4. Vaativa B
1. Dimma (VRL-08204) - Oldfinion Lahjatar VH17-018-1659
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Atemberaubend VH18-013-0032
3. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Rallatus
4. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kapinallinen
5. Liia (VRL-11284) - Runon Kuunappa VH18-018-0586
6. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
7. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Viidakkokettu VH18-018-0417
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Neela
9. Lissu T. (VRL-12701) - Valvehoure
10. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rusinapulla
11. Uppe (VRL-11253) - Kotimetsän Nero
12. S (VRL-00329) - Lukacs KTN VH13-099-0013
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Eriveria VH18-013-0026
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Aamos
16. S (VRL-00329) - Claridgen Palokärki VH17-018-1055
17. S (VRL-00329) - Jonens Uffe VH16-008-0001
18. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
19. Liia (VRL-11284) - Brunnby Doublemint Crumbs VH17-023-0096
20. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
22. Desmi (VRL-14548) - Kaunon Viena
23. Serena (VRL-09334) - Tiusan Rallitellen VH17-018-1777
24. sonya (VRL-09386) - Maanan Hopeapaju VH18-018-0174
25. Serena (VRL-09334) - Pour Some Sugar on Me STC VH16-012-0368
26. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
27. Melina (VRL-11408) - Kaunon Salmiakkipusu VH18-018-0408
28. Serena (VRL-09334) - Hiienkerkkä VH18-018-0149
29. sonya (VRL-09386) - Villahaan Levi VH18-018-0483
30. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Kompetent