KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 21.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 30/30 TT
2. Helppo A 30/30 TT
3. Vaativa B 26/30 TT
4. Vaativa B 26/30 TT

1. Helppo A
1. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
2. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
3. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
4. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
6. Elva (VRL-14586) - Aubergine
7. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
8. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
9. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
10. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
11. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
12. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
13. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
14. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
15. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
16. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
17. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
19. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
20. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
21. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
22. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
23. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
24. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
25. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
26. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
27. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
28. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
29. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
30. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026

2. Helppo A
1. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
2. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
3. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
4. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
5. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
6. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
7. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
8. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
9. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
10. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
11. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
12. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
13. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
14. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
15. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
17. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
18. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
19. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
20. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
21. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
22. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
23. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
24. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
25. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727
26. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
27. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
28. Elva (VRL-14586) - Aubergine
29. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528

3. Vaativa B
1. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
2. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
3. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
4. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
5. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
6. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
7. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
8. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
9. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
10. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
11. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
12. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
14. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
15. Minni (VRL-10337) - Sedina
16. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
17. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
18. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
19. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
21. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
22. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
23. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
24. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
25. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721

4. Vaativa B
1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
2. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
3. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
4. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048
5. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
6. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
7. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
8. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
9. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
10. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
11. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
12. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
13. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
14. Minni (VRL-10337) - Sedina
15. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
16. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
17. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
18. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
19. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
20. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
21. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
22. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
23. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
26. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730