KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 22.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
2. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
3. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
4. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
5. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
6. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
7. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
8. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
10. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
11. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
12. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
13. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
14. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
15. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
16. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
17. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
18. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
19. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
20. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
22. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
23. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
24. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
25. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
26. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
27. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
28. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
29. Elva (VRL-14586) - Aubergine
30. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399

2. Helppo A
1. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
2. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
3. Elva (VRL-14586) - Aubergine
4. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
5. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
8. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
9. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
10. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
11. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
12. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
13. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
14. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
15. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
16. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
17. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
18. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
19. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
20. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
21. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
22. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
23. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
24. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
25. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
26. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
27. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
28. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727
29. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
30. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli

3. Vaativa B
1. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
2. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
3. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
4. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
5. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
6. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
7. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
8. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
10. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
11. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
12. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
14. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
15. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
16. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
17. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
18. Minni (VRL-10337) - Sedina
19. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
20. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
21. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
22. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
23. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
24. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
25. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
26. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste

4. Vaativa B
1. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
2. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
3. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
4. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
6. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
7. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
8. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
9. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
10. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
11. Minni (VRL-10337) - Sedina
12. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
13. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
14. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
15. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
16. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
17. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
19. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
20. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
22. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
23. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
24. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
25. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730
26. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048