KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 23.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
3. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
4. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
5. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
6. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
7. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
8. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
9. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
10. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
11. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
12. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
14. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
15. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
16. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
17. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
18. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
19. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
20. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
21. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
22. Elva (VRL-14586) - Aubergine
23. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
24. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
25. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
26. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
27. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
28. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
29. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
30. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848

2. Helppo A
1. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
2. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
3. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
4. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
5. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
6. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
7. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
8. Elva (VRL-14586) - Aubergine
9. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
10. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
11. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
12. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
13. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
14. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
15. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
16. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
17. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
18. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
19. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
20. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727
21. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
22. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
23. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
24. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
25. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
26. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
28. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
29. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528

3. Vaativa B
1. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
2. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
3. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
4. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
5. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
6. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
7. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
8. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
9. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
10. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
11. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
13. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
14. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
15. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
18. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
19. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
20. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
21. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
22. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
23. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
24. Minni (VRL-10337) - Sedina
25. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
26. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524

4. Vaativa B
1. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048
2. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730
3. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
4. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
5. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
6. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
7. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
8. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
9. Minni (VRL-10337) - Sedina
10. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
12. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
13. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
14. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
15. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
16. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
17. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
18. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
19. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
20. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
22. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
23. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
24. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
25. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720