KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 24.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
2. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
3. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
4. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
5. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
6. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
7. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
8. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
9. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
10. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
11. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
12. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
13. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
14. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
15. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
17. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
18. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
19. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
21. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
22. Elva (VRL-14586) - Aubergine
23. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
24. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
25. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
26. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
27. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
28. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
29. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
30. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010

2. Helppo A
1. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
3. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
4. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
5. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
6. Elva (VRL-14586) - Aubergine
7. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
8. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
9. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
10. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
11. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
12. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
13. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
14. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
15. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
16. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
17. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
18. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
19. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
20. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
22. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
23. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
24. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
25. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
26. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
27. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
28. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
29. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727
30. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572

3. Vaativa B
1. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
2. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
3. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
5. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
7. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
8. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
9. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
10. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
11. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
12. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
13. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
14. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
15. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
16. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
17. Minni (VRL-10337) - Sedina
18. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
19. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
20. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
21. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
22. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
23. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
24. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
25. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
26. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007

4. Vaativa B
1. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
3. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
4. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
5. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
6. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048
7. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
8. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
9. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
10. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
11. Minni (VRL-10337) - Sedina
12. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
13. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
14. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
15. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
16. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
18. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
19. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
20. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
22. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
23. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
24. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
25. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
26. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169