KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 25.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
2. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
3. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
4. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
5. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
6. Elva (VRL-14586) - Aubergine
7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
8. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
10. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
11. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
12. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
13. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
14. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
15. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
16. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
17. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
18. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
19. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
20. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
21. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
22. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
23. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
24. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
25. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
26. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
27. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
28. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
29. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
30. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444

2. Helppo A
1. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
2. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
3. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
4. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
5. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
6. Elva (VRL-14586) - Aubergine
7. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
8. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
9. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
10. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
11. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
12. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
13. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
14. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
15. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
16. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
17. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
18. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
19. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
20. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
21. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
22. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
23. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
24. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
25. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
26. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
28. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
29. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
30. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727

3. Vaativa B
1. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
2. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
3. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
4. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
5. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
6. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
7. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
8. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
9. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
10. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
11. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
12. Minni (VRL-10337) - Sedina
13. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
14. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
15. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
16. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
17. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
18. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
19. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
20. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
22. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
23. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
24. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
26. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122

4. Vaativa B
1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
2. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
4. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
5. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
6. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
7. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
8. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048
9. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
10. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730
11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
12. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
13. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
14. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
15. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
16. Minni (VRL-10337) - Sedina
17. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
18. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
19. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
20. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
21. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
22. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
23. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
24. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
25. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
26. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741