KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 26.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
3. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
4. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
5. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
6. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
7. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
8. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
9. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
10. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
11. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
12. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
13. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
14. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
15. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
16. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
17. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
18. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
19. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
20. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
21. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
22. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
23. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
24. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
25. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
26. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
27. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
28. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
29. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
30. Elva (VRL-14586) - Aubergine

2. Helppo A
1. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
2. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
3. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
4. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
5. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
6. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
7. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
8. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
9. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
10. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
11. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
13. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
14. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
15. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727
16. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
17. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
18. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
19. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
20. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
21. Elva (VRL-14586) - Aubergine
22. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
23. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
24. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
25. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
26. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
28. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
29. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
30. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla

3. Vaativa B
1. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
2. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
3. Minni (VRL-10337) - Sedina
4. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
5. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
6. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
7. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
8. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
9. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
10. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
13. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
14. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
15. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
16. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
17. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
18. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
19. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
20. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
21. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
22. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
23. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
24. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
25. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla

4. Vaativa B
1. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730
2. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
3. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
4. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
5. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
6. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
7. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
8. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
11. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
12. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
13. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
15. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
16. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
17. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
18. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
19. Minni (VRL-10337) - Sedina
20. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
21. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
22. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
23. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
24. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
25. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
26. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen