KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 27.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
2. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
3. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
4. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
5. Elva (VRL-14586) - Aubergine
6. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
7. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
8. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
9. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
10. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
12. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
13. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
14. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
15. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
16. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
17. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
18. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
19. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
20. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
21. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
22. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
23. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
24. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
25. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
26. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
27. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
28. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
29. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
30. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742

2. Helppo A
1. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
2. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
3. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
4. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
5. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
6. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
7. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
8. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
9. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
10. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
11. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
12. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
13. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
14. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
15. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
16. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
17. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
18. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
19. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
20. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
21. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
22. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
23. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727
24. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
25. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
27. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
28. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
29. Elva (VRL-14586) - Aubergine
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528

3. Vaativa B
1. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
2. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
3. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
4. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
5. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
6. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
7. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
8. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
9. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
10. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
11. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
12. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
13. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
14. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
15. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
16. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
17. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
18. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
19. Minni (VRL-10337) - Sedina
20. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
21. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
24. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
25. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720

4. Vaativa B
1. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
2. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
3. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
4. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
5. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048
6. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730
7. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
8. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
10. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
11. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
12. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
14. Minni (VRL-10337) - Sedina
15. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
16. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
17. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
18. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
19. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
20. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
21. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
22. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
23. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
24. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
25. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
26. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen