KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 28.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
2. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
3. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
5. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
6. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
7. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
8. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
9. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
10. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
11. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
12. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
13. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
15. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
16. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
17. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
18. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
19. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
20. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
21. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
22. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
23. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
24. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
25. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
26. Elva (VRL-14586) - Aubergine
27. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
28. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
29. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
30. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421

2. Helppo A
1. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
2. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
3. Elva (VRL-14586) - Aubergine
4. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
5. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
6. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
7. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
8. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
9. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
11. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
12. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
13. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
14. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
15. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
16. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
17. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
18. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
19. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
20. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
22. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
23. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
24. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
25. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
26. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
27. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
28. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
29. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
30. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727

3. Vaativa B
1. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
2. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
3. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
5. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
6. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
7. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
8. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
10. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
11. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
12. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
14. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
15. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
16. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
17. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
18. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
19. Minni (VRL-10337) - Sedina
20. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
21. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
22. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
23. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
24. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
25. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
26. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523

4. Vaativa B
1. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
3. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
4. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
5. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
6. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048
7. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
8. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
9. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
10. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
11. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
12. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
14. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
15. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
17. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
18. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
19. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
20. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
21. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
22. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
23. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
24. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
25. Minni (VRL-10337) - Sedina
26. Minni (VRL-10337) - Em's Windir