KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 29.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
2. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
3. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
4. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
5. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
6. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
7. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
8. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
9. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
10. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
12. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
13. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
14. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
16. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
17. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
18. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
19. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
20. Elva (VRL-14586) - Aubergine
21. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
22. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
23. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
24. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
25. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
26. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
27. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
28. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
29. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
30. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla

2. Helppo A
1. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
2. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
3. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
4. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
5. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
6. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
7. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
8. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727
9. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
10. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
11. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
12. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
14. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
15. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
16. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
17. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
18. Elva (VRL-14586) - Aubergine
19. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
20. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
21. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
22. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
23. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
25. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
26. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
27. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
28. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
29. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
30. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563

3. Vaativa B
1. Minni (VRL-10337) - Sedina
2. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
3. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
4. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
5. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
6. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
7. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
9. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
10. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
11. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
12. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
13. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
14. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
15. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
16. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
17. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
18. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
19. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
20. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
22. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
24. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
25. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
26. Minni (VRL-10337) - Em's Windir

4. Vaativa B
1. Minni (VRL-10337) - Sedina
2. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
3. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
4. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
5. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
6. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
7. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
8. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
9. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
10. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048
11. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
12. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
13. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
14. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
15. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
16. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
17. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
18. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
19. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730
20. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
22. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
24. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
25. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
26. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen