KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 30.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
2. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
3. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
4. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
5. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
6. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
7. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
9. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
10. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
12. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
13. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
14. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
15. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
16. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
17. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
18. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
19. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
20. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
21. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
22. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
23. Elva (VRL-14586) - Aubergine
24. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
25. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
26. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
27. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
28. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
29. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
30. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848

2. Helppo A
1. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
2. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
3. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
4. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
5. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
6. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
7. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
8. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
9. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
10. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
11. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727
12. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
13. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
14. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
16. Elva (VRL-14586) - Aubergine
17. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
18. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
19. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
20. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
21. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
22. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
23. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
24. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
25. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
26. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
27. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
28. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
29. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
30. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540

3. Vaativa B
1. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
2. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
3. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
5. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
6. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
7. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
9. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
10. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
11. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
12. Minni (VRL-10337) - Sedina
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
14. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
15. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
16. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
17. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
18. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
19. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
20. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
21. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
22. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
23. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
24. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
25. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
26. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042

4. Vaativa B
1. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
2. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
3. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
4. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
6. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
7. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048
8. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
9. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
10. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
11. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
12. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
13. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
15. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
16. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
17. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
18. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
19. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
20. Minni (VRL-10337) - Sedina
21. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
22. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
24. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
25. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
26. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730