KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 1.5.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
2. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
3. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
4. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
5. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
6. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
7. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
8. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
9. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
10. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
11. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
12. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
13. Elva (VRL-14586) - Aubergine
14. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
15. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
16. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
17. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
19. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
20. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
21. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
22. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
23. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
24. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
25. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
27. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
28. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
29. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
30. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion

2. Helppo A
1. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
2. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
3. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
4. Elva (VRL-14586) - Aubergine
5. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
6. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
7. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
9. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
10. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
11. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
12. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
13. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
14. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
15. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
16. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
17. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
19. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
20. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
21. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
22. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
23. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
24. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
25. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
26. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
27. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727
28. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
29. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
30. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla

3. Vaativa B
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
3. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
4. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
5. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
6. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
7. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
9. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
10. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
11. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
12. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
13. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
15. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
16. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
17. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
18. Minni (VRL-10337) - Sedina
19. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
20. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
21. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
22. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
23. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
24. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
25. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
26. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen

4. Vaativa B
1. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048
2. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
3. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
4. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
5. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
6. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
7. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
9. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
10. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
11. Minni (VRL-10337) - Sedina
12. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
13. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
14. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
15. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
16. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
17. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
19. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
20. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
21. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
22. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
23. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
24. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730
25. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
26. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728