KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 4.5.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
2. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
3. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
4. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
5. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
6. Elva (VRL-14586) - Aubergine
7. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
8. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
9. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
10. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
11. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
12. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
13. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
14. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
15. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
16. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
17. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
18. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
19. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
20. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
22. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
23. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
24. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
25. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
27. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
28. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
29. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
30. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124

2. Helppo A
1. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
2. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
3. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
4. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
5. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
6. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
7. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
8. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
9. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
10. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
12. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
13. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
14. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
15. Elva (VRL-14586) - Aubergine
16. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
17. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
19. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
20. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
21. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727
22. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
23. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
24. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
25. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
26. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
27. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
28. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
29. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
30. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540

3. Vaativa B
1. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
2. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
3. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
4. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
5. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
6. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
7. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
8. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
9. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
10. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
11. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
12. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
13. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
14. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
15. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
16. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
18. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
19. Minni (VRL-10337) - Sedina
20. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
21. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
22. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
24. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
26. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007

4. Vaativa B
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
2. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
3. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
5. Minni (VRL-10337) - Sedina
6. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730
7. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
8. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
9. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
10. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
11. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
13. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
14. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
15. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
16. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
18. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
19. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
20. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
21. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
22. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
23. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
24. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048
25. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
26. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053