KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 6.5.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
2. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
4. Elva (VRL-14586) - Aubergine
5. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
6. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
7. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
8. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
9. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
10. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
11. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
12. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
13. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
14. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
15. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
16. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
17. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
18. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
19. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
20. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
21. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
22. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
23. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
24. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
25. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
26. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
27. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
28. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
29. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
30. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633

2. Helppo A
1. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
2. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
3. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
4. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
5. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
6. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
7. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
8. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
9. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
10. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
11. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
12. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
13. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
14. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
15. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727
16. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
17. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
18. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
20. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
21. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
22. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
23. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
24. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
25. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
26. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
27. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
28. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
29. Elva (VRL-14586) - Aubergine
30. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla

3. Vaativa B
1. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
2. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
3. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
4. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
6. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
7. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
8. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
9. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
10. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
11. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
12. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
13. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
14. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
15. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
16. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
17. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
18. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
19. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
20. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
22. Minni (VRL-10337) - Sedina
23. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
24. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
25. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
26. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen

4. Vaativa B
1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
2. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
3. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
4. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
5. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
6. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
7. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
8. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
9. Minni (VRL-10337) - Sedina
10. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
11. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048
12. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
13. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
14. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
15. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
16. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
17. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
18. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
20. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
21. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
23. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
24. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
25. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
26. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen