KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 7.5.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
2. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
3. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
4. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
5. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
6. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
7. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
8. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
9. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
10. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
11. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
12. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
13. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
14. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
15. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
16. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
17. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
18. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
19. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
20. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
22. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
23. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
24. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
25. Elva (VRL-14586) - Aubergine
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
27. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
28. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
29. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
30. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642

2. Helppo A
1. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
2. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
3. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
4. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
5. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
6. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
7. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
8. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
9. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
11. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
12. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
13. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
14. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
15. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
16. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
17. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727
18. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
20. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
21. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
22. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
23. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
24. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
25. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
26. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
27. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
28. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
29. Elva (VRL-14586) - Aubergine
30. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742

3. Vaativa B
1. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
2. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
3. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
4. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
5. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
6. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
8. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
9. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
10. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
11. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
12. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
13. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
14. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
15. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
16. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
17. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
18. Minni (VRL-10337) - Sedina
19. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
20. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
22. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
23. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
24. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
25. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
26. Minni (VRL-10337) - Em's Windir

4. Vaativa B
1. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
2. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
3. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
4. Minni (VRL-10337) - Sedina
5. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
6. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
7. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
9. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
10. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
11. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
12. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
13. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
15. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
16. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
17. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
18. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
19. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
20. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
21. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
23. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
24. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
25. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
26. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen