KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 8.5.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
2. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
3. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
4. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
5. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
6. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
7. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
8. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
10. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
11. Elva (VRL-14586) - Aubergine
12. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
13. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
14. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
15. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
16. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
17. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
18. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
19. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
20. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
21. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
23. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
24. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
25. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
26. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
27. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
28. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
29. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
30. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus

2. Helppo A
1. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727
2. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
3. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
4. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
5. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
6. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
7. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
8. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
10. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
11. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
12. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
13. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
14. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
15. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
16. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
17. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
18. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
19. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
20. Elva (VRL-14586) - Aubergine
21. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
22. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
23. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
24. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
25. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
26. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
27. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
28. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
29. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
30. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043

3. Vaativa B
1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
2. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
3. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
4. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
5. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
6. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
7. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
8. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
9. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
10. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
11. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
12. Minni (VRL-10337) - Sedina
13. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
14. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
15. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
16. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
17. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
18. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
19. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
20. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
21. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
22. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
24. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
25. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera

4. Vaativa B
1. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
2. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
3. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
4. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048
5. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
6. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
7. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
8. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
9. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
10. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
11. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
12. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730
13. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
14. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
15. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
16. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
17. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
19. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
20. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
21. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
22. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
23. Minni (VRL-10337) - Sedina
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
26. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523