KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 9.5.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
2. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
3. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
4. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
5. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
7. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
8. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
9. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
10. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
11. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
12. Elva (VRL-14586) - Aubergine
13. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
14. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
15. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
16. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
17. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
18. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
19. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
20. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
22. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
23. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
24. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
25. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
26. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
27. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
28. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
29. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
30. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010

2. Helppo A
1. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
2. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
3. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
4. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
5. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
7. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
9. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
10. Elva (VRL-14586) - Aubergine
11. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
12. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
13. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
14. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
15. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
16. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
17. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
18. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
19. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
20. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
21. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
22. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
23. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
24. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727
25. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
26. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
27. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
28. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
29. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
30. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043

3. Vaativa B
1. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
2. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
3. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
4. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
5. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
6. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
7. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
8. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
10. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
11. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
12. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
13. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
14. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
15. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
16. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
17. Minni (VRL-10337) - Sedina
18. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
19. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
20. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
21. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
23. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
24. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
25. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
26. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757

4. Vaativa B
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
2. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
3. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
4. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
5. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
7. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
8. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
9. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
10. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
11. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
12. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
13. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
14. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
15. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
16. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
18. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
19. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
20. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
21. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
22. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730
23. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
24. Minni (VRL-10337) - Sedina
25. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
26. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048