KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 10.5.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 20.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 501-520"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
2. mori-mori (VRL-11325) - Hallakahakka VH18-018-0421
3. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
4. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
5. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
6. Elva (VRL-14586) - Aubergine
7. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
8. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
9. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
10. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
11. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
12. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
14. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine
15. Liia (VRL-11284) - M.B. Pisku VH17-018-1848
16. mori-mori (VRL-11325) - Noiturinnaaraaja VH18-018-0568
17. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
18. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
19. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
20. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
21. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
22. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kipinäkirsu VH18-018-0585
23. Liia (VRL-11284) - Jeilin Hiienhiisu VH18-018-0583
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
25. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
26. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
27. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
28. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
29. Shannon. (VRL-05645) - On The Rocks VH18-024-0010
30. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124

2. Helppo A
1. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
2. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
3. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
4. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
5. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Sahrami VH18-018-0672
6. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
7. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
8. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
9. JP (VRL-01948) - Tidaholms Lilybet
10. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
11. Melina (VRL-11408) - Runon Havuhelmi VH18-018-0399
12. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
13. mori-mori (VRL-11325) - Fiktion Aura VH18-018-0742
14. Liia (VRL-11284) - Knighton Foxtrot VH18-026-0007
15. mori-mori (VRL-11325) - ADE Harhaanjohtava VH18-018-0734
16. mori-mori (VRL-11325) - Hukkaperii VH18-018-0563
17. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
18. Liia (VRL-11284) - Kölvinkuje VH18-018-0727
19. Melina (VRL-11408) - Runon Muru-Martta VH18-018-0527
20. Elva (VRL-14586) - Aubergine
21. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
22. Veera R. (VRL-10735) - Ruskavaaran Pusuralli
23. Crimis (VRL-10480) - Roscoff Sugarcraft VH16-027-0157
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskituli VH17-018-0528
25. Liia (VRL-11284) - Roscoff Peanut VH16-027-0197
26. JP (VRL-01948) - Aillbe Ion
27. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
28. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Arla
29. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
30. JP (VRL-01948) - Fiosrach Béatáine

3. Vaativa B
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
2. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
4. Minni (VRL-10337) - Sedina
5. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
6. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
7. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
8. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
9. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
10. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
11. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
12. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
13. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
16. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
17. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
18. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
19. Liia (VRL-11284) - Tips Cherrytini VH18-026-0029
20. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
21. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
22. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
23. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
24. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
25. Liia (VRL-11284) - Vuornan Kaneliketku VH18-018-0726
26. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371

4. Vaativa B
1. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
2. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea VH18-018-0741
3. tvisha (VRL-01671) - Roxeta Cirein VH18-012-0169
4. Liia (VRL-11284) - Pursimestari VH18-018-0728
5. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
6. Melina (VRL-11408) - Wiherkankaan Mirjami VH18-018-0523
7. mori-mori (VRL-11325) - Suruwirsi VH18-018-0743
8. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kajo VH18-018-0720
9. Melina (VRL-11408) - Runon Pilvivadelma VH18-018-0757
10. Melina (VRL-11408) - Jukolan Kulta-Iivo VH18-018-0524
11. Shannon. (VRL-05645) - Faraj Amir al Rayydan VH18-003-0048
12. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Tammipakkanen
13. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Räikkönen
14. Liia (VRL-11284) - Inkiväärivirsu VH18-018-0730
15. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Pätkis VH18-018-0721
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
17. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
18. Minni (VRL-10337) - Sedina
19. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729
20. Minni (VRL-10337) - Em's Windir
21. Shannon. (VRL-05645) - Dahabu Mateusz VH18-003-0053
22. Elva (VRL-14586) - Fame’s Priya
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jeskamandeera
24. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Pietari VH18-018-0733
25. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
26. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Beste