KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 17.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 2.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Roscoff
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 451-460"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. Crimis (VRL-10480) - Vähäpellon Kuuraherra VH16-018-2219
2. sarqquu (VRL-04374) - Castello Honey VH15-027-0284
3. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
4. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
5. Minni (VRL-10337) - Kuiskeen Varjotar
6. Eigra (VRL-06934) - Mewian Tristram
7. Hapero (VRL-06115) - Ruskavaaran Daalia VH18-018-0200
8. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087
9. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
10. Desmi (VRL-14548) - Grimhildr Rewa
11. Reprobate (VRL-01333) - Kaunon Otso VH17-018-1854
12. Eigra (VRL-06934) - Arian Diwrnod Llawen
13. Eigra (VRL-06934) - Arian Bengaled
14. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
15. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
16. sarqquu (VRL-04374) - Vennamon Keijupöly VH15-018-2264
17. Crimis (VRL-10480) - Vuornan Sulostui VH18-018-0009
18. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
19. Desmi (VRL-14548) - Agatha of Smithloch
20. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
21. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Räiskäles VH18-018-0504
22. Eveliina (VRL-13356) - Try to not Cry VH15-021-0562
23. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
24. Reprobate (VRL-01333) - Pelleriino VH15-018-0483
25. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Syysilta VH16-018-2418
26. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vingahdus VH17-018-1500
27. sarqquu (VRL-04374) - Rhoslefair Daryn VH17-026-0184
28. Liia (VRL-11284) - Maanan Kultavilla VH17-018-2228
29. Reprobate (VRL-01333) - Surutyö VH15-018-0490
30. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285

2. Helppo A
1. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
2. Eigra (VRL-06934) - Arian Diwrnod Llawen
3. Melina (VRL-11408) - Vuornan Hattarapyörre VH18-018-0525
4. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Syysilta VH16-018-2418
5. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
6. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
7. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
8. Liia (VRL-11284) - Maanan Kultavilla VH17-018-2228
9. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Räiskäles VH18-018-0504
10. Desmi (VRL-14548) - Grimhildr Rewa
11. sarqquu (VRL-04374) - Vennamon Keijupöly VH15-018-2264
12. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
13. Melina (VRL-11408) - Vuornan Puuterinalle VH18-018-0526
14. sarqquu (VRL-04374) - Castello Honey VH15-027-0284
15. Minni (VRL-10337) - Kuiskeen Varjotar
16. Reprobate (VRL-01333) - Pelleriino VH15-018-0483
17. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
18. Hapero (VRL-06115) - Ruskavaaran Daalia VH18-018-0200
19. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
20. Eigra (VRL-06934) - Mewian Tristram
21. Desmi (VRL-14548) - Agatha of Smithloch
22. Eigra (VRL-06934) - Arian Bengaled
23. Reprobate (VRL-01333) - Kaunon Otso VH17-018-1854
24. sarqquu (VRL-04374) - Rhoslefair Daryn VH17-026-0184
25. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
26. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
27. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
28. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vingahdus VH17-018-1500
30. Reprobate (VRL-01333) - Surutyö VH15-018-0490

3. Vaativa B
1. Minni (VRL-10337) - Camofair S
2. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
3. Reprobate (VRL-01333) - Haamuneliö VH15-018-2387
4. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
5. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
6. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
7. Desmi (VRL-14548) - Daario of Smithloch
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Eriveria VH18-013-0026
9. Eigra (VRL-06934) - Arian Newidyn
10. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tähtönen
11. sarqquu (VRL-04374) - Fame’s Ofelia VH16-027-0167
12. Eigra (VRL-06934) - Pencalow Fercos
13. yersinio (VRL-06303) - Finion Chanelle VH18-031-0054
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Kompetent
15. Melina (VRL-11408) - Kaunon Salmiakkipusu VH18-018-0408
16. Liia (VRL-11284) - Runon Kuunappa VH18-018-0586
17. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223
18. sarqquu (VRL-04374) - Valiant Vanilla Ice VH15-031-1157
19. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
20. Eveliina (VRL-13356) - Try to not Cry VH15-021-0562
21. Minni (VRL-10337) - Moon Pirella
22. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
23. sarqquu (VRL-04374) - Priton Samovar VH18-039-0020
24. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
25. Shannon. (VRL-05645) - Jamil al Fajr VH15-003-0036
26. Reprobate (VRL-01333) - Salamanja VH16-018-2110
27. Liia (VRL-11284) - Brunnby Doublemint Crumbs VH17-023-0096
28. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Kittycane VH18-031-0128
29. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rosita
30. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Hurmiosielu VH17-018-0144

4. Vaativa B
1. sarqquu (VRL-04374) - Fame’s Ofelia VH16-027-0167
2. Reprobate (VRL-01333) - Haamuneliö VH15-018-2387
3. Liia (VRL-11284) - Sjöjungfru 15 VH17-043-0035
4. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Hurmiosielu VH17-018-0144
5. yersinio (VRL-06303) - Finion Chanelle VH18-031-0054
6. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Kittycane VH18-031-0128
7. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
8. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rosita
10. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
11. Desmi (VRL-14548) - Daario of Smithloch
12. Minni (VRL-10337) - Camofair S
13. Minni (VRL-10337) - Moon Pirella
14. Melina (VRL-11408) - Kaunon Salmiakkipusu VH18-018-0408
15. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Eriveria VH18-013-0026
17. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
18. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Kompetent
19. sarqquu (VRL-04374) - Valiant Vanilla Ice VH15-031-1157
20. Liia (VRL-11284) - Runon Kuunappa VH18-018-0586
21. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
22. Viveka (VRL-14534) - Lupiini VH15-018-0568
23. Eigra (VRL-06934) - Arian Newidyn
24. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tähtönen
25. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
26. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
27. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
28. Reprobate (VRL-01333) - Salamanja VH16-018-2110
29. sarqquu (VRL-04374) - Priton Samovar VH18-039-0020
30. Eigra (VRL-06934) - Pencalow Fercos