KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut
Kilpailupäivä 19.4.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 2.4.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Roscoff
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 ratsua / luokka
Yksi ratsu max. 2 luokkaa / kilpailut
Yksi ratsu 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "KRJ 451-460"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu Mahdollinen VH-tunnus
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"

Luokat
1. Helppo A 0/30
2. Helppo A 0/30
3. Vaativa B 0/30
4. Vaativa B 0/30

1. Helppo A
1. Shannon. (VRL-05645) - Damass WŁ VH17-003-0124
2. Liia (VRL-11284) - Maanan Kultavilla VH17-018-2228
3. Crimis (VRL-10480) - Vuornan Sulostui VH18-018-0009
4. Eigra (VRL-06934) - Arian Bengaled
5. Eveliina (VRL-13356) - Try to not Cry VH15-021-0562
6. Shannon. (VRL-05645) - Pencalow Edna VH17-022-0087
7. sarqquu (VRL-04374) - Rhoslefair Daryn VH17-026-0184
8. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285
9. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Räiskäles VH18-018-0504
10. Eigra (VRL-06934) - Arian Diwrnod Llawen
11. Minni (VRL-10337) - Kuiskeen Varjotar
12. sarqquu (VRL-04374) - Vennamon Keijupöly VH15-018-2264
13. Shannon. (VRL-05645) - MJA Mareesha VH06-003-4026
14. Hapero (VRL-06115) - Ruskavaaran Daalia VH18-018-0200
15. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Syysilta VH16-018-2418
16. Eigra (VRL-06934) - Mewian Tristram
17. Crimis (VRL-10480) - Vähäpellon Kuuraherra VH16-018-2219
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vingahdus VH17-018-1500
19. Desmi (VRL-14548) - Agatha of Smithloch
20. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
21. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
22. Reprobate (VRL-01333) - Surutyö VH15-018-0490
23. Reprobate (VRL-01333) - Kaunon Otso VH17-018-1854
24. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
25. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
26. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
27. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
28. Reprobate (VRL-01333) - Pelleriino VH15-018-0483
29. Desmi (VRL-14548) - Grimhildr Rewa
30. sarqquu (VRL-04374) - Castello Honey VH15-027-0284

2. Helppo A
1. Desmi (VRL-14548) - Derian Aksel
2. Liia (VRL-11284) - Maanan Kultavilla VH17-018-2228
3. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
4. Hapero (VRL-06115) - Ruskavaaran Daalia VH18-018-0200
5. Minni (VRL-10337) - Kuiskeen Varjotar
6. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Räiskäles VH18-018-0504
7. Reprobate (VRL-01333) - Surutyö VH15-018-0490
8. Reprobate (VRL-01333) - Kaunon Otso VH17-018-1854
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vingahdus VH17-018-1500
10. Desmi (VRL-14548) - Grimhildr Rewa
11. sarqquu (VRL-04374) - Castello Honey VH15-027-0284
12. Crimis (VRL-10480) - Syrjän Kaamostanssi VH18-018-0243
13. Crimis (VRL-10480) - Riekontorpan Halinisti VH17-018-1443
14. Minni (VRL-10337) - Unihuppio
15. Melina (VRL-11408) - Vuornan Hattarapyörre VH18-018-0525
16. Reprobate (VRL-01333) - Pelleriino VH15-018-0483
17. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135
18. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046
19. Eigra (VRL-06934) - Arian Bengaled
20. Melina (VRL-11408) - Vuornan Puuterinalle VH18-018-0526
21. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Timanttia VH18-018-0572
22. Desmi (VRL-14548) - Agatha of Smithloch
23. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043
24. Eigra (VRL-06934) - Mewian Tristram
25. Liia (VRL-11284) - Pirunkorven Tuohiukko VH18-018-0445
26. sarqquu (VRL-04374) - Vennamon Keijupöly VH15-018-2264
27. Minni (VRL-10337) - Moon Neptunus
28. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Syysilta VH16-018-2418
29. sarqquu (VRL-04374) - Rhoslefair Daryn VH17-026-0184
30. Eigra (VRL-06934) - Arian Diwrnod Llawen

3. Vaativa B
1. Desmi (VRL-14548) - Daario of Smithloch
2. Melina (VRL-11408) - Kaunon Salmiakkipusu VH18-018-0408
3. Reprobate (VRL-01333) - Haamuneliö VH15-018-2387
4. Reprobate (VRL-01333) - Salamanja VH16-018-2110
5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Kompetent
6. Minni (VRL-10337) - Moon Pirella
7. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rosita
8. Eigra (VRL-06934) - Pencalow Fercos
9. sarqquu (VRL-04374) - Priton Samovar VH18-039-0020
10. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760
11. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Kultapanda VH18-018-0223
12. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Riippuliitäjä VH17-018-1149
13. Shannon. (VRL-05645) - Joanka al Qismat VH17-003-0122
14. Shannon. (VRL-05645) - Jamil al Fajr VH15-003-0036
15. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Eriveria VH18-013-0026
16. mori-mori (VRL-11325) - Ristinsielu VH18-018-0565
17. Liia (VRL-11284) - Brunnby Doublemint Crumbs VH17-023-0096
18. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Kittycane VH18-031-0128
19. Eveliina (VRL-13356) - Try to not Cry VH15-021-0562
20. Minni (VRL-10337) - Camofair S
21. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
22. Eigra (VRL-06934) - Arian Newidyn
23. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tähtönen
24. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Hurmiosielu VH17-018-0144
25. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
26. Liia (VRL-11284) - Runon Kuunappa VH18-018-0586
27. sarqquu (VRL-04374) - Valiant Vanilla Ice VH15-031-1157
28. yersinio (VRL-06303) - Finion Chanelle VH18-031-0054
29. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
30. sarqquu (VRL-04374) - Fame’s Ofelia VH16-027-0167

4. Vaativa B
1. Reprobate (VRL-01333) - Haamuneliö VH15-018-2387
2. Melina (VRL-11408) - Kaunon Salmiakkipusu VH18-018-0408
3. sarqquu (VRL-04374) - Valiant Vanilla Ice VH15-031-1157
4. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Kittycane VH18-031-0128
5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Kompetent
6. Reprobate (VRL-01333) - Salamanja VH16-018-2110
7. Eigra (VRL-06934) - Pencalow Fercos
8. Liia (VRL-11284) - Sjöjungfru 15 VH17-043-0035
9. mori-mori (VRL-11325) - Punasurmia VH18-018-0561
10. Desmi (VRL-14548) - Daario of Smithloch
11. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tähtönen
12. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Eriveria VH18-013-0026
13. sarqquu (VRL-04374) - Fame’s Ofelia VH16-027-0167
14. Eigra (VRL-06934) - Arian Newidyn
15. Melina (VRL-11408) - Mutalan Kissankello VH18-018-0376
16. Minni (VRL-10337) - Moon Pirella
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rosita
18. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319
19. Minni (VRL-10337) - Camofair S
20. mori-mori (VRL-11325) - Valkovalhe VH18-018-0566
21. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bahira VH18-003-0007
22. Reprobate (VRL-01333) - Kahmon Hurmiosielu VH17-018-0144
23. Shannon. (VRL-05645) - Bakr Zuebh al Rayydan VH18-003-0042
24. sarqquu (VRL-04374) - Priton Samovar VH18-039-0020
25. Shannon. (VRL-05645) - MJA Maryisha bint Rakeb VH18-003-0044
26. Minni (VRL-10337) - Runon Tiara VH18-018-0371
27. Viveka (VRL-14534) - Lupiini VH15-018-0568
28. yersinio (VRL-06303) - Finion Chanelle VH18-031-0054
29. mori-mori (VRL-11325) - Elohiljan Virnuvalkea
30. Liia (VRL-11284) - Runon Kuunappa VH18-018-0586