VVJ:n alaiset valjakkoajokilpailut
Kilpailupäivä 1.6.2019 / Viimeinen osallistumispäivä 14.5.2019
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 50 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 5 valjakkoa / luokka
Yksi valjakko voi osallistua yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen eri osakokeeseen
Yksi valjakko 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "VVJ 81-100"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"!

Luokat
1. Noviisi koulukoe avoin yksilöille 50/50 TT
2. Noviisi tarkkuuskoe avoin yksilöille 50/50 TT

1. Noviisi koulukoe
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Saffron Finch VH14-017-0458
2. Dimma (VRL-08204) - Crystal Beach VH17-057-0006
3. EmmiN. (VRL-03385) - Huvin Shaqueline VH18-017-0451
4. VP (VRL-14355) - Maybecks Frankenweenie VH18-017-0527
5. Liia (VRL-11284) - Mooncloud's Karuso VH18-017-0345
6. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
7. JP (VRL-01948) - Zethus REB
8. suba (VRL-12468) - Torfrid Karla VH19-053-0019
9. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
10. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Aiyana VH19-017-0121
11. sonya (VRL-09386) - Breandan Maél Maédoc VH16-046-0093
12. Humutin (VRL-14618) - Wyat One In A Melon VH18-017-0421
13. Kida (VRL-08368) - Leagrave's Bravos
14. Dimma (VRL-08204) - Mangon Frosty Snowflake VH17-017-0198
15. Dimma (VRL-08204) - Illusion VH17-089-0003
16. Jesse (VRL-12637) - Närhen Manattu VH19-018-0157
17. suba (VRL-12468) - Albertslunds Wasaabi VH16-017-0320
18. JP (VRL-01948) - Valyrian Ferrero
19. Kida (VRL-08368) - Kingshill Dexter
20. Kida (VRL-08368) - Marshworth Murphy
21. JP (VRL-01948) - Huovilan Milo
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Old Auntie Inc VH14-104-0024
23. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
24. Liia (VRL-11284) - Cottonbay Pinc Bahama VH19-017-0108
25. EmmiN. (VRL-03385) - Wyat Edalótë VH18-017-0450
26. Dimma (VRL-08204) - Dyantha's Lilac VH17-046-0033
27. Kida (VRL-08368) - Northvalley Toffee
28. Liia (VRL-11284) - Burbacka Featherbelly VH18-017-0630
29. sonya (VRL-09386) - A.D. Double Joy VH17-046-0026
30. suba (VRL-12468) - Reposaaren Solange VH16-017-0314
31. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Bagheera VH19-017-0122
32. Jesse (VRL-12637) - Flidais Vecno VH19-046-0010​
33. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
34. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
35. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lehtolapsi VH14-017-0497
37. suba (VRL-12468) - Reposaaren Samba VH17-017-0276
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
39. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Chikorita VH19-017-0120
40. sonya (VRL-09386) - A.D. Blue Elliot VH17-089-0005
41. Liia (VRL-11284) - Hasselfield Bamboo VH19-017-0109
42. JP (VRL-01948) - Kastanjan Oberon
43. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Aprillipila VH14-017-0499
44. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141
45. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257
46. Liia (VRL-11284) - Cutesaur v. Pyrs VH19-017-0110
47. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira VH19-018-0255
48. sonya (VRL-09386) - A.D. Jared VH17-046-0025
49. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
50. Kida (VRL-08368) - Great Geappeloup

2. Noviisi tarkkuuskoe
1. Liia (VRL-11284) - Cutesaur v. Pyrs VH19-017-0110
2. suba (VRL-12468) - Derian Unndis VH15-053-0215
3. Liia (VRL-11284) - Mooncloud's Karuso VH18-017-0345
4. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257
5. EmmiN. (VRL-03385) - Sabina v.d. Rodesterij VH19-017-0128
6. JP (VRL-01948) - M.B. Maia
7. suba (VRL-12468) - Ulvbrud VH15-053-0209
8. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
9. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
11. Kida (VRL-08368) - Great Geappeloup
12. Dimma (VRL-08204) - Mangon Frosty Snowflake VH17-017-0198
13. sonya (VRL-09386) - A.D. Double Joy VH17-046-0026
14. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai
15. Dimma (VRL-08204) - Crystal Beach VH17-057-0006
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134
17. Humutin (VRL-14618) - Wyat One In A Melon VH18-017-0421
18. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118
19. EmmiN. (VRL-03385) - Camilla v.d. Millweg VH19-017-0125
20. VP (VRL-14355) - Maybecks Frankenweenie VH18-017-0527
21. suba (VRL-12468) - Derian Enar VH16-053-0114
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Adelaide LAC VH15-017-0125
23. suba (VRL-12468) - Derian Thjálfi VH16-053-0117
24. Jesse (VRL-12637) - Närhen Manattu VH19-018-0157
25. Jesse (VRL-12637) - Flidais Vecno VH19-046-0010​
26. EmmiN. (VRL-03385) - Kalinda v.d. Wachtraat VH19-017-0126
27. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
28. sonya (VRL-09386) - Breandan Maél Maédoc VH16-046-0093
29. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Tammy
30. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
31. Kida (VRL-08368) - Northvalley Toffee
32. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira VH19-018-0255
33. sonya (VRL-09386) - A.D. Blue Elliot VH17-089-0005
34. Liia (VRL-11284) - Burbacka Featherbelly VH18-017-0630
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Bellissa VH15-017-0408
36. Kida (VRL-08368) - Marshworth Murphy
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Mithril v. Moons VH15-017-0015
38. Dimma (VRL-08204) - Illusion VH17-089-0003
39. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
40. Dimma (VRL-08204) - Dyantha's Lilac VH17-046-0033
41. Liia (VRL-11284) - Cottonbay Pinc Bahama VH19-017-0108
42. Kida (VRL-08368) - Leagrave's Bravos
43. JP (VRL-01948) - Huovilan Kamomila
44. sonya (VRL-09386) - A.D. Jared VH17-046-0025
45. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
46. JP (VRL-01948) - Huovilan Cinderella
47. Liia (VRL-11284) - Hasselfield Bamboo VH19-017-0109
48. EmmiN. (VRL-03385) - Alwnëys Ciquria VH19-017-0119
49. Kida (VRL-08368) - Kingshill Dexter
50. EmmiN. (VRL-03385) - Sciewell Ninya VH19-017-0127