VVJ:n alaiset valjakkoajokilpailut
Kilpailupäivä 8.6.2019 / Viimeinen osallistumispäivä 14.5.2019
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 50 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 5 valjakkoa / luokka
Yksi valjakko voi osallistua yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen eri osakokeeseen
Yksi valjakko 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "VVJ 81-100"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"!

Luokat
1. Noviisi koulukoe avoin yksilöille 0/50
2. Noviisi tarkkuuskoe avoin yksilöille 0/50

1. Noviisi koulukoe
1. EmmiN. (VRL-03385) - Huvin Shaqueline VH18-017-0451
2. JP (VRL-01948) - Kastanjan Oberon
3. Kida (VRL-08368) - Leagrave's Bravos
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Aprillipila VH14-017-0499
5. sonya (VRL-09386) - A.D. Jared VH17-046-0025
6. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Chikorita VH19-017-0120
7. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257
8. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
9. JP (VRL-01948) - Valyrian Ferrero
10. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira VH19-018-0255
11. Liia (VRL-11284) - Cutesaur v. Pyrs VH19-017-0110
12. suba (VRL-12468) - Reposaaren Samba VH17-017-0276
13. VP (VRL-14355) - Maybecks Frankenweenie VH18-017-0527
14. Dimma (VRL-08204) - Crystal Beach VH17-057-0006
15. JP (VRL-01948) - Huovilan Milo
16. Kida (VRL-08368) - Northvalley Toffee
17. Dimma (VRL-08204) - Illusion VH17-089-0003
18. Dimma (VRL-08204) - Dyantha's Lilac VH17-046-0033
19. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Aiyana VH19-017-0121
20. sonya (VRL-09386) - A.D. Double Joy VH17-046-0026
21. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
22. Liia (VRL-11284) - Burbacka Featherbelly VH18-017-0630
23. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
24. sonya (VRL-09386) - Breandan Maél Maédoc VH16-046-0093
25. EmmiN. (VRL-03385) - Wyat Edalótë VH18-017-0450
26. Kida (VRL-08368) - Kingshill Dexter
27. Liia (VRL-11284) - Hasselfield Bamboo VH19-017-0109
28. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Old Auntie Inc VH14-104-0024
30. suba (VRL-12468) - Reposaaren Solange VH16-017-0314
31. JP (VRL-01948) - Zethus REB
32. Kida (VRL-08368) - Marshworth Murphy
33. Liia (VRL-11284) - Cottonbay Pinc Bahama VH19-017-0108
34. suba (VRL-12468) - Torfrid Karla VH19-053-0019
35. Jesse (VRL-12637) - Flidais Vecno VH19-046-0010​
36. suba (VRL-12468) - Albertslunds Wasaabi VH16-017-0320
37. sonya (VRL-09386) - A.D. Blue Elliot VH17-089-0005
38. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141
39. Liia (VRL-11284) - Mooncloud's Karuso VH18-017-0345
40. Humutin (VRL-14618) - Wyat One In A Melon VH18-017-0421
41. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
42. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Bagheera VH19-017-0122
43. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
44. Jesse (VRL-12637) - Närhen Manattu VH19-018-0157
45. Dimma (VRL-08204) - Mangon Frosty Snowflake VH17-017-0198
46. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
47. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Saffron Finch VH14-017-0458
48. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lehtolapsi VH14-017-0497
49. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
50. Kida (VRL-08368) - Great Geappeloup

2. Noviisi tarkkuuskoe
1. JP (VRL-01948) - M.B. Maia
2. sonya (VRL-09386) - A.D. Blue Elliot VH17-089-0005
3. Liia (VRL-11284) - Hasselfield Bamboo VH19-017-0109
4. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257
5. Kida (VRL-08368) - Leagrave's Bravos
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
7. EmmiN. (VRL-03385) - Sabina v.d. Rodesterij VH19-017-0128
8. Jesse (VRL-12637) - Närhen Manattu VH19-018-0157
9. Jesse (VRL-12637) - Flidais Vecno VH19-046-0010​
10. JP (VRL-01948) - Huovilan Kamomila
11. Kida (VRL-08368) - Northvalley Toffee
12. suba (VRL-12468) - Derian Unndis VH15-053-0215
13. Liia (VRL-11284) - Mooncloud's Karuso VH18-017-0345
14. Dimma (VRL-08204) - Crystal Beach VH17-057-0006
15. VP (VRL-14355) - Maybecks Frankenweenie VH18-017-0527
16. Kida (VRL-08368) - Kingshill Dexter
17. Dimma (VRL-08204) - Dyantha's Lilac VH17-046-0033
18. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
19. Humutin (VRL-14618) - Wyat One In A Melon VH18-017-0421
20. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134
22. suba (VRL-12468) - Derian Enar VH16-053-0114
23. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
24. suba (VRL-12468) - Derian Thjálfi VH16-053-0117
25. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira VH19-018-0255
26. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
27. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118
28. Kida (VRL-08368) - Marshworth Murphy
29. Liia (VRL-11284) - Cottonbay Pinc Bahama VH19-017-0108
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Bellissa VH15-017-0408
31. sonya (VRL-09386) - A.D. Double Joy VH17-046-0026
32. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
33. JP (VRL-01948) - Huovilan Cinderella
34. EmmiN. (VRL-03385) - Camilla v.d. Millweg VH19-017-0125
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Mithril v. Moons VH15-017-0015
36. Dimma (VRL-08204) - Mangon Frosty Snowflake VH17-017-0198
37. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Tammy
38. EmmiN. (VRL-03385) - Kalinda v.d. Wachtraat VH19-017-0126
39. EmmiN. (VRL-03385) - Sciewell Ninya VH19-017-0127
40. Liia (VRL-11284) - Burbacka Featherbelly VH18-017-0630
41. Kida (VRL-08368) - Great Geappeloup
42. Liia (VRL-11284) - Cutesaur v. Pyrs VH19-017-0110
43. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
44. Tuulia T. (VRL-00084) - Adelaide LAC VH15-017-0125
45. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
46. sonya (VRL-09386) - Breandan Maél Maédoc VH16-046-0093
47. Dimma (VRL-08204) - Illusion VH17-089-0003
48. EmmiN. (VRL-03385) - Alwnëys Ciquria VH19-017-0119
49. suba (VRL-12468) - Ulvbrud VH15-053-0209
50. sonya (VRL-09386) - A.D. Jared VH17-046-0025