VVJ:n alaiset valjakkoajokilpailut
Kilpailupäivä 9.6.2019 / Viimeinen osallistumispäivä 14.5.2019
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 50 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 5 valjakkoa / luokka
Yksi valjakko voi osallistua yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen eri osakokeeseen
Yksi valjakko 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "VVJ 81-100"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"!

Luokat
1. Noviisi koulukoe avoin yksilöille 0/50
2. Noviisi tarkkuuskoe avoin yksilöille 0/50

1. Noviisi koulukoe
1. Kida (VRL-08368) - Leagrave's Bravos
2. suba (VRL-12468) - Torfrid Karla VH19-053-0019
3. Kida (VRL-08368) - Kingshill Dexter
4. JP (VRL-01948) - Valyrian Ferrero
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Saffron Finch VH14-017-0458
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Aprillipila VH14-017-0499
7. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
8. sonya (VRL-09386) - A.D. Blue Elliot VH17-089-0005
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Old Auntie Inc VH14-104-0024
10. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Aiyana VH19-017-0121
11. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
12. JP (VRL-01948) - Kastanjan Oberon
13. Jesse (VRL-12637) - Flidais Vecno VH19-046-0010​
14. Dimma (VRL-08204) - Crystal Beach VH17-057-0006
15. Liia (VRL-11284) - Hasselfield Bamboo VH19-017-0109
16. JP (VRL-01948) - Zethus REB
17. Kida (VRL-08368) - Northvalley Toffee
18. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
19. Dimma (VRL-08204) - Illusion VH17-089-0003
20. sonya (VRL-09386) - A.D. Jared VH17-046-0025
21. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
22. Kida (VRL-08368) - Great Geappeloup
23. Liia (VRL-11284) - Burbacka Featherbelly VH18-017-0630
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lehtolapsi VH14-017-0497
25. Liia (VRL-11284) - Cutesaur v. Pyrs VH19-017-0110
26. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
27. VP (VRL-14355) - Maybecks Frankenweenie VH18-017-0527
28. Dimma (VRL-08204) - Dyantha's Lilac VH17-046-0033
29. Liia (VRL-11284) - Mooncloud's Karuso VH18-017-0345
30. sonya (VRL-09386) - Breandan Maél Maédoc VH16-046-0093
31. Humutin (VRL-14618) - Wyat One In A Melon VH18-017-0421
32. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
33. suba (VRL-12468) - Reposaaren Solange VH16-017-0314
34. EmmiN. (VRL-03385) - Wyat Edalótë VH18-017-0450
35. Jesse (VRL-12637) - Närhen Manattu VH19-018-0157
36. Dimma (VRL-08204) - Mangon Frosty Snowflake VH17-017-0198
37. JP (VRL-01948) - Huovilan Milo
38. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
39. sonya (VRL-09386) - A.D. Double Joy VH17-046-0026
40. Kida (VRL-08368) - Marshworth Murphy
41. Liia (VRL-11284) - Cottonbay Pinc Bahama VH19-017-0108
42. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira VH19-018-0255
43. suba (VRL-12468) - Reposaaren Samba VH17-017-0276
44. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
45. suba (VRL-12468) - Albertslunds Wasaabi VH16-017-0320
46. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Bagheera VH19-017-0122
47. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Chikorita VH19-017-0120
48. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257
49. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141
50. EmmiN. (VRL-03385) - Huvin Shaqueline VH18-017-0451

2. Noviisi tarkkuuskoe
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Bellissa VH15-017-0408
2. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118
3. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai
4. JP (VRL-01948) - Huovilan Cinderella
5. Kida (VRL-08368) - Northvalley Toffee
6. Liia (VRL-11284) - Cutesaur v. Pyrs VH19-017-0110
7. EmmiN. (VRL-03385) - Sciewell Ninya VH19-017-0127
8. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
9. EmmiN. (VRL-03385) - Sabina v.d. Rodesterij VH19-017-0128
10. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
11. EmmiN. (VRL-03385) - Camilla v.d. Millweg VH19-017-0125
12. Liia (VRL-11284) - Cottonbay Pinc Bahama VH19-017-0108
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Mithril v. Moons VH15-017-0015
14. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Tammy
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134
16. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257
17. Kida (VRL-08368) - Leagrave's Bravos
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Adelaide LAC VH15-017-0125
19. JP (VRL-01948) - M.B. Maia
20. Kida (VRL-08368) - Marshworth Murphy
21. Kida (VRL-08368) - Great Geappeloup
22. Liia (VRL-11284) - Mooncloud's Karuso VH18-017-0345
23. Dimma (VRL-08204) - Crystal Beach VH17-057-0006
24. Liia (VRL-11284) - Hasselfield Bamboo VH19-017-0109
25. sonya (VRL-09386) - A.D. Jared VH17-046-0025
26. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
27. Jesse (VRL-12637) - Flidais Vecno VH19-046-0010​
28. JP (VRL-01948) - Huovilan Kamomila
29. Dimma (VRL-08204) - Mangon Frosty Snowflake VH17-017-0198
30. Dimma (VRL-08204) - Dyantha's Lilac VH17-046-0033
31. Jesse (VRL-12637) - Närhen Manattu VH19-018-0157
32. suba (VRL-12468) - Derian Unndis VH15-053-0215
33. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira VH19-018-0255
34. sonya (VRL-09386) - Breandan Maél Maédoc VH16-046-0093
35. EmmiN. (VRL-03385) - Alwnëys Ciquria VH19-017-0119
36. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
37. Dimma (VRL-08204) - Illusion VH17-089-0003
38. Liia (VRL-11284) - Burbacka Featherbelly VH18-017-0630
39. suba (VRL-12468) - Ulvbrud VH15-053-0209
40. Humutin (VRL-14618) - Wyat One In A Melon VH18-017-0421
41. sonya (VRL-09386) - A.D. Double Joy VH17-046-0026
42. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
43. EmmiN. (VRL-03385) - Kalinda v.d. Wachtraat VH19-017-0126
44. Kida (VRL-08368) - Kingshill Dexter
45. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
46. sonya (VRL-09386) - A.D. Blue Elliot VH17-089-0005
47. suba (VRL-12468) - Derian Thjálfi VH16-053-0117
48. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
49. suba (VRL-12468) - Derian Enar VH16-053-0114
50. VP (VRL-14355) - Maybecks Frankenweenie VH18-017-0527