VVJ:n alaiset valjakkoajokilpailut
Kilpailupäivä 20.6.2019 / Viimeinen osallistumispäivä 14.5.2019
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Brunnby
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 50 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 5 valjakkoa / luokka
Yksi valjakko voi osallistua yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen eri osakokeeseen
Yksi valjakko 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "VVJ 81-100"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"!

Luokat
1. Noviisi koulukoe avoin yksilöille 0/50
2. Noviisi tarkkuuskoe avoin yksilöille 0/50

1. Noviisi koulukoe
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
2. Jesse (VRL-12637) - Närhen Manattu VH19-018-0157
3. Dimma (VRL-08204) - Crystal Beach VH17-057-0006
4. Liia (VRL-11284) - Cutesaur v. Pyrs VH19-017-0110
5. sonya (VRL-09386) - A.D. Blue Elliot VH17-089-0005
6. EmmiN. (VRL-03385) - Wyat Edalótë VH18-017-0450
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Aprillipila VH14-017-0499
8. Kida (VRL-08368) - Leagrave's Bravos
9. suba (VRL-12468) - Torfrid Karla VH19-053-0019
10. sonya (VRL-09386) - A.D. Double Joy VH17-046-0026
11. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira VH19-018-0255
12. Liia (VRL-11284) - Burbacka Featherbelly VH18-017-0630
13. Liia (VRL-11284) - Hasselfield Bamboo VH19-017-0109
14. suba (VRL-12468) - Albertslunds Wasaabi VH16-017-0320
15. sonya (VRL-09386) - A.D. Jared VH17-046-0025
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Wyat Saffron Finch VH14-017-0458
17. Humutin (VRL-14618) - Wyat One In A Melon VH18-017-0421
18. suba (VRL-12468) - Reposaaren Solange VH16-017-0314
19. Liia (VRL-11284) - Cottonbay Pinc Bahama VH19-017-0108
20. Kida (VRL-08368) - Northvalley Toffee
21. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227
22. Dimma (VRL-08204) - Mangon Frosty Snowflake VH17-017-0198
23. Liia (VRL-11284) - Mooncloud's Karuso VH18-017-0345
24. Kida (VRL-08368) - Kingshill Dexter
25. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
26. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257
27. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
28. Kida (VRL-08368) - Great Geappeloup
29. Kida (VRL-08368) - Marshworth Murphy
30. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
31. Dimma (VRL-08204) - Dyantha's Lilac VH17-046-0033
32. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
33. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Aiyana VH19-017-0121
34. VP (VRL-14355) - Maybecks Frankenweenie VH18-017-0527
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Old Auntie Inc VH14-104-0024
36. EmmiN. (VRL-03385) - Huvin Shaqueline VH18-017-0451
37. suba (VRL-12468) - Reposaaren Samba VH17-017-0276
38. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Chikorita VH19-017-0120
39. tvisha (VRL-01671) - Riimuvaaran Elokuu VH19-018-0373
40. JP (VRL-01948) - Huovilan Robin
41. JP (VRL-01948) - Huovilan Milo
42. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lehtolapsi VH14-017-0497
43. EmmiN. (VRL-03385) - Valyrian Bagheera VH19-017-0122
44. Jesse (VRL-12637) - Flidais Vecno VH19-046-0010​
45. JP (VRL-01948) - Valyrian Ferrero
46. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141
47. Dimma (VRL-08204) - Illusion VH17-089-0003
48. sonya (VRL-09386) - Breandan Maél Maédoc VH16-046-0093
49. JP (VRL-01948) - Kastanjan Oberon
50. JP (VRL-01948) - Zethus REB

2. Noviisi tarkkuuskoe
1. Jesse (VRL-12637) - Flidais Vecno VH19-046-0010​
2. EmmiN. (VRL-03385) - Camilla v.d. Millweg VH19-017-0125
3. EmmiN. (VRL-03385) - Sciewell Ninya VH19-017-0127
4. Kida (VRL-08368) - Great Geappeloup
5. Liia (VRL-11284) - Cottonbay Pinc Bahama VH19-017-0108
6. sonya (VRL-09386) - A.D. Blue Elliot VH17-089-0005
7. suba (VRL-12468) - Derian Thjálfi VH16-053-0117
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Adelaide LAC VH15-017-0125
9. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118
10. EmmiN. (VRL-03385) - Alwnëys Ciquria VH19-017-0119
11. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Tammy
12. Kida (VRL-08368) - Kingshill Dexter
13. JP (VRL-01948) - M.B. Maia
14. Humutin (VRL-14618) - Wyat One In A Melon VH18-017-0421
15. suba (VRL-12468) - Derian Enar VH16-053-0114
16. Dimma (VRL-08204) - Mangon Frosty Snowflake VH17-017-0198
17. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131
18. sonya (VRL-09386) - A.D. Double Joy VH17-046-0026
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Fáelán VH15-023-0020
20. VP (VRL-14355) - Maybecks Frankenweenie VH18-017-0527
21. tvisha (VRL-01671) - Hornanhovin Juoruvelho VH19-018-0374
22. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Elviira VH19-018-0255
23. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka VH19-018-0333
24. Liia (VRL-11284) - Cutesaur v. Pyrs VH19-017-0110
25. JP (VRL-01948) - Huovilan Cinderella
26. Humutin (VRL-14618) - Talvikankaan Niukka VH19-018-0257
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Bellissa VH15-017-0408
28. Dimma (VRL-08204) - Dyantha's Lilac VH17-046-0033
29. Jesse (VRL-12637) - Närhen Manattu VH19-018-0157
30. Liia (VRL-11284) - Burbacka Featherbelly VH18-017-0630
31. JP (VRL-01948) - Kuunokan Mai Tai
32. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi VH19-018-0332
33. suba (VRL-12468) - Derian Unndis VH15-053-0215
34. Kida (VRL-08368) - Leagrave's Bravos
35. Kida (VRL-08368) - Northvalley Toffee
36. EmmiN. (VRL-03385) - Sabina v.d. Rodesterij VH19-017-0128
37. Liia (VRL-11284) - Hasselfield Bamboo VH19-017-0109
38. sonya (VRL-09386) - Breandan Maél Maédoc VH16-046-0093
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Mithril v. Moons VH15-017-0015
40. Liia (VRL-11284) - Mooncloud's Karuso VH18-017-0345
41. suba (VRL-12468) - Ulvbrud VH15-053-0209
42. Kida (VRL-08368) - Marshworth Murphy
43. sonya (VRL-09386) - A.D. Jared VH17-046-0025
44. Dimma (VRL-08204) - Crystal Beach VH17-057-0006
45. JP (VRL-01948) - Huovilan Kamomila
46. Dimma (VRL-08204) - Illusion VH17-089-0003
47. EmmiN. (VRL-03385) - Kalinda v.d. Wachtraat VH19-017-0126
48. Tuulia T. (VRL-00084) - Romulo v. RVN VH15-017-0134
49. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322
50. Humutin (VRL-14618) - Adinan Unessa VH19-018-0227