VVJ:n alaiset valjakkoajokilpailut
Kilpailupäivä 16.6.2019 / Viimeinen osallistumispäivä 29.5.2019
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Vuorna
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 50 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 5 valjakkoa / luokka
Yksi valjakko voi osallistua yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen eri osakokeeseen
Yksi valjakko 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "VVJ 100-120"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"!

Luokat
1. Vaativa koulukoe avoin yksilöille 0/50
2. Vaativa tarkkuuskoe avoin yksilöille 0/50

1. Vaativa koulukoe
1. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
2. suba (VRL-12468) - Derian Enar VH16-053-0114
3. miivi (VRL-13320) - Helmiahon Kahvikarpaasi
4. Jannica (VRL-04799) - A.D. Fight the Fairies
5. miivi (VRL-13320) - Palon Remes
6. Liia (VRL-11284) - Burbacka Disco Nut VH18-017-0633
7. suba (VRL-12468) - Freddy av Kleppur VH15-053-0139
8. Jannica (VRL-04799) - Adinan Mount Everest
9. miivi (VRL-13320) - Hirviönhoukutus
10. Liia (VRL-11284) - Burbacka Igloo VH18-017-0632
11. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118
12. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kahvinkitkerä
13. sonya (VRL-09386) - Encore’s Lyric
14. sonya (VRL-09386) - Candysong VH16-244-0030
15. Jannica (VRL-04799) - Barlow Bingham VH19-025-0003
16. Liia (VRL-11284) - Huovilan Cookie Crumble VH18-017-0473
17. sonya (VRL-09386) - Ludlow VH18-244-0005
18. Jannica (VRL-04799) - A.D. Chipwich
19. Lissu T. (VRL-12701) - Halberta
20. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virmeltäjä
21. Jesse (VRL-12637) - Baltic Ballet VH16-244-0026
22. suba (VRL-12468) - Derian Thjálfi VH16-053-0117
23. Jannica (VRL-04799) - Lucan HIP
24. suba (VRL-12468) - Derian Unndis VH15-053-0215
25. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Amethyste VH18-104-0010
26. Jesse (VRL-12637) - Cerulean Blue VH16-244-0025
27. Liia (VRL-11284) - Maple Yard Nuggetini VH18-017-0544
28. Kida (VRL-08368) - Moorgate Emery
29. Vibaja (VRL-00727) - Keefe’s Serendipity VH18-046-0010
30. Vibaja (VRL-00727) - Mangon Little Lion VH19-017-0254
31. Vibaja (VRL-00727) - Marilina SS VH04-046-1031
32. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Crazy for Crust VH18-017-0496

2. Vaativa tarkkuuskoe
1. Liia (VRL-11284) - Huovilan Cookie Crumble VH18-017-0473
2. Jannica (VRL-04799) - Adinan Mount Everest
3. Vibaja (VRL-00727) - Keefe’s Serendipity VH18-046-0010
4. V. Penrose (VRL-14429) - Penrose Amethyste VH18-104-0010
5. suba (VRL-12468) - Hogens Kaptain VH19-053-0018
6. sonya (VRL-09386) - Ludlow VH18-244-0005
7. Jannica (VRL-04799) - A.D. Fight the Fairies
8. Vibaja (VRL-00727) - Mangon Little Lion VH19-017-0254
9. sonya (VRL-09386) - Encore’s Lyric
10. Jannica (VRL-04799) - A.D. Chipwich
11. Liia (VRL-11284) - Maple Yard Nuggetini VH18-017-0544
12. Jesse (VRL-12637) - Cerulean Blue VH16-244-0025
13. Vibaja (VRL-00727) - Raven van Talvia VH15-040-0130
14. Liia (VRL-11284) - Burbacka Igloo VH18-017-0632
15. miivi (VRL-13320) - Syrjän Virmeltäjä
16. Liia (VRL-11284) - Burbacka Disco Nut VH18-017-0633
17. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Crazy for Crust VH18-017-0496
18. Jannica (VRL-04799) - Barlow Bingham VH19-025-0003
19. Jannica (VRL-04799) - Lucan HIP
20. Vibaja (VRL-00727) - Marilina SS VH04-046-1031
21. sonya (VRL-09386) - Candysong VH16-244-0030
22. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kahvinkitkerä
23. suba (VRL-12468) - Derian Kelda VH15-053-0049
24. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
25. miivi (VRL-13320) - Helmiahon Kahvikarpaasi
26. suba (VRL-12468) - Derian Gerda VH16-053-0119
27. suba (VRL-12468) - Derian Eilif VH16-053-0120
28. miivi (VRL-13320) - Hirviönhoukutus
29. Kida (VRL-08368) - Moorgate Emery
30. Jesse (VRL-12637) - Baltic Ballet VH16-244-0026
31. Lissu T. (VRL-12701) - Halberta
32. miivi (VRL-13320) - Palon Remes