VVJ:n alaiset valjakkoajokilpailut
Kilpailupäivä 14.11.2018 / Viimeinen osallistumispäivä 3.11.2018
Vastuuhenkilönä toimii Liia VRL-11284
Kilpailujen järjestyspaikkana toimii Krooknäs
Tulokset arvotaan arvontakonetta käyttäen lyhyellä arvonnalla

Luokkiin otetaan yhteensä 30 osallistujaa
Yhdeltä osallistujalta max. 3 valjakkoa / luokka
Yksi valjakko voi osallistua yhteen yhdistettyyn luokkaan tai kahteen eri osakokeeseen
Yksi valjakko 1 kerran / luokka
Luokat ovat kaikille avoimia
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistumiset sähköpostiin krumelur.virt@gmail.com otsikolla "VVJ 1-20"
Osallistut samalla kaikkiin kutsuryppään kilpailuihin, vain yhteen kilpailuun ei ole mahdollista osallistua
Osallistumismuoto:
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH00-000-0000
Jos osallistut samalla kokoonpanolla kahteen luokkaan, ole ystävällinen ja kirjoita kyseinen kokoonpano vain kerran; esim. "Luokka 1 ja 2"!

Luokat
1. Noviisi koulukoe avoin yksilöille 0/30
2. Noviisi tarkkuuskoe avoin yksilöille 0/30
3. Vaativa koulukoe avoin yksilöille 0/30
4. Vaativa tarkkuuskoe avoin yksilöille 0/30

1. Noviisi koulukoe
1. birdie (VRL-14733) - Ludmilla VH18-096-0001
2. Oresama (VRL-02753) - Katastrofaalinen Katapultti MET
3. half (VRL-11734) - Half's ​Saelufu VH18-177-0021
4. half (VRL-11734) - Hagelbergs Vivine VH11-017-0067
5. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Neutroni
6. Oresama (VRL-02753) - Pullagallup
7. Jannica (VRL-04799) - Sagavik Jesper VH16-053-0148
8. Layda (VRL-14488) - Zandor v.d. Zanneshof VH17-017-0190
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Joosias VH18-018-1895
10. suba (VRL-12468) - Albertslunds Wasaabi VH16-017-0320
11. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vipeltäjä VH18-018-1894
12. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rotunainen
13. JP (VRL-01948) - Huovilan Twinkie
14. Jannica (VRL-04799) - PP's Mindra VH16-028-0176
15. reibili (VRL-10965) - Cactus Xylitol KH VH18-017-0056
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Keisarinna
17. Liia (VRL-11284) - Tuulentuutima VH18-018-1905
18. reibili (VRL-10965) - Lily’s Little Twinkle Charm VH18-017-0059
19. JP (VRL-01948) - Huovilan All My Love
20. reibili (VRL-10965) - Duanin Catchmeifyoucan VH18-017-0057
21. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
22. dookie (VRL-04373) - Routaruusun Turmiotanssi VH18-018-1867
23. Liia (VRL-11284) - Vuornan Wäinänen VH17-018-0966
24. Desmi (VRL-14548) - Jeilin Hönttöväinö
25. suba (VRL-12468) - Derian Elvis VH15-053-0141
26. birdie (VRL-14733) - Bronwen Namys VH18-024-0094
27. Liia (VRL-11284) - Moorgate Flower Socks VH18-024-0114
28. birdie (VRL-14733) - Dyantha's Cashel VH18-046-0107
29. JP (VRL-01948) - Huovilan Julius
30. Jannica (VRL-04799) - Afon Emrys VH17-026-0018

2. Noviisi tarkkuuskoe
1. half (VRL-11734) - Hagelbergs Vivine VH11-017-0067
2. Oresama (VRL-02753) - Abraham VH18-104-0009
3. birdie (VRL-14733) - Ludmilla VH18-096-0001
4. Liia (VRL-11284) - Tuulentuutima VH18-018-1905
5. Nintsu (VRL-01851) - Malissa Dael VH17-024-0091
6. Liia (VRL-11284) - Moorgate Flower Socks VH18-024-0114
7. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Purple Clover VH17-024-0110
8. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658
9. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili
10. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Neutroni
11. Jannica (VRL-04799) - PP's Mindra VH16-028-0176
12. birdie (VRL-14733) - Bronwen Namys VH18-024-0094
13. birdie (VRL-14733) - Dyantha's Cashel VH18-046-0107
14. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Rotunainen
15. Jannica (VRL-04799) - Sagavik Jesper VH16-053-0148
16. half (VRL-11734) - Half's ​Saelufu VH18-177-0021
17. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Hulabaloo VH17-024-0111
18. Desmi (VRL-14548) - Jeilin Hönttöväinö
19. Oresama (VRL-02753) - Aurelia
20. Liia (VRL-11284) - Meiramikujan Puusti VH17-018-2223
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vipeltäjä VH18-018-1894
22. suba (VRL-12468) - Reposaaren Solange VH16-017-0314
23. Oresama (VRL-02753) - Disneyland After Dark
24. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749
25. suba (VRL-12468) - Derian Enar VH16-053-0114
26. Jannica (VRL-04799) - Afon Emrys VH17-026-0018
27. suba (VRL-12468) - Reposaaren Samba VH17-017-0276
28. Layda (VRL-14488) - Zandor v.d. Zanneshof VH17-017-0190
29. dookie (VRL-04373) - Routaruusun Turmiotanssi VH18-018-1867
30. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Joosias VH18-018-1895

3. Vaativa koulukoe
1. meea (VRL-09844) - Ihmeidentekijä VH17-018-1738
2. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Paronitar
3. Sussu (VRL-12636) - Baldrick VH18-053-0068
4. reibili (VRL-10965) - Heippalappu
5. suba (VRL-12468) - Derian Unndis VH15-053-0215
6. reibili (VRL-10965) - Camomilla v.d. Gateaway VH16-017-0088
7. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Väkipunkku
8. half (VRL-11734) - Frank Cordero VH12-177-0041
9. Desmi (VRL-14548) - Torpparin Vasama
10. half (VRL-11734) - CHR Darlene VH14-177-0001
11. half (VRL-11734) - CHR Baron Blood VH12-177-0040
12. suba (VRL-12468) - Ulvbrud VH15-053-0209
13. Liia (VRL-11284) - Maybecks Luzibär VH18-017-0437
14. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
15. reibili (VRL-10965) - Harakanlento
16. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa
17. birdie (VRL-14733) - Waalwijk VH18-040-0056
18. Sussu (VRL-12636) - Kára
19. Liia (VRL-11284) - Sourcalibur VH18-031-0370
20. meea (VRL-09844) - Aavesoturi VH17-018-1739
21. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
22. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla
24. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
25. Sussu (VRL-12636) - Grainger VH18-053-0069
26. meea (VRL-09844) - Kaunon Nonparelli VH17-018-1643
27. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli
28. birdie (VRL-14733) - Grigorii
29. birdie (VRL-14733) - Madeira
30. suba (VRL-12468) - Derian Jolgeir VH14-053-0142

4. Vaativa tarkkuuskoe
1. Sussu (VRL-12636) - Baldrick VH18-053-0068
2. half (VRL-11734) - Javiera v.d. Dionisia VH14-040-0103
3. suba (VRL-12468) - Derian Thjálfi VH16-053-0117
4. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Väkipunkku
5. Liia (VRL-11284) - Maybecks Luzibär VH18-017-0437
6. Sussu (VRL-12636) - Kára
7. Sussu (VRL-12636) - Grainger VH18-053-0069
8. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Paronitar
9. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118
10. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Verne VH16-017-0192
11. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414
12. reibili (VRL-10965) - Nummen Poutatuuli
13. Jannica (VRL-04799) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
14. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki
15. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräprinsessa
16. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101
17. half (VRL-11734) - Belleza Oege VH14-040-0055
18. birdie (VRL-14733) - Grigorii
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Vohvelieläin
20. birdie (VRL-14733) - Madeira
21. Desmi (VRL-14548) - Torpparin Vasama
22. suba (VRL-12468) - Freddy av Kleppur VH15-053-0139
23. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413
24. birdie (VRL-14733) - Waalwijk VH18-040-0056
25. Jannica (VRL-04799) - Vähäpellon Jääsuklaa VH16-018-2698
26. Liia (VRL-11284) - Sourcalibur VH18-031-0370
27. Liia (VRL-11284) - Vuornan Tomuturpa VH18-018-0584
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes
29. reibili (VRL-10965) - Ahan Semmottis
30. half (VRL-11734) - Houdini GJ VH13-046-0056